Prenosný kyslíkový koncentrátor EasyPulse POC

Kód produktu: EP451

0 / 5

3 350,00 €
5-7 pracovných dní

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Prenosný kyslíkový koncentrátor EasyPulse POC je unikátnym pomocníkom pre ľudí trpiacich respiračnými ochoreniami, ako aj pre ľudí, ktorí si chcú udržiavať svoje telo zdravé. Navyše je ľahký a má praktickú tašku na pohodlné nosenie. Môžete ho mať stále so sebou.

Vlastnosti:   

Jednoduché použitie - Prenosný koncentrátor kyslíka EasyPulse POC využíva jednoduché užívateľské rozhranie, kde jeden gombík umožňuje pacientovi jednoduché nastavenie prietoku kyslíka. Táto jednotka nemá žiadne mätúce elektronické ovládacie prvky a kontrolka batérie zobrazuje zostávajúcu energiu stroja. Stačí otočiť gombíkom na požadovanú úroveň prietoku kyslíka.

Kompaktný dizajn - EasyPulse POC s hmotnosťou iba 2,98 kg je jedným z najľahších prenosných koncentrátorov kyslíka na trhu. Rozmery jednotky sú 25,7 x 16,5 x 11,4 cm.

CMV Technology - Precision Medical's Controlled Minute Volume Technology dodáva pacientovi konštantné množstvo kyslíka za minútu počas prvých pár minút bez ohľadu na dychovú frekvenciu. Potom sa dodaný kyslík automaticky prispôsobí dychovej frekvencii pacienta, aby sa udržal minimálny objem. Vďaka tejto technológii sa EasyPulse POC prispôsobuje každému pacientovi inak a udržuje minimálny objem.

Všestrannosť - EasyPulse POC je možné používať ako doma, tak aj von. Vďaka taške viete mat svoj kyslíkový koncentrátor vždy pri sebe.

Ľahká údržba - Tento výrobok obsahuje jeden filter, ktorý sa ľahko čistí a ktorý by sa mal vymieňať každých 3 - 6 mesiacov. Nie je potrebná žiadna špeciálna údržba.

Životnosť batérie - Štandardná interná výdrž batérie Easy Pulse POC je 3 hodiny pri nastavení na hodnotu 2. Dodatočné napájanie je možné zabezpečiť pomocou napájacieho kábla alebo adaptéra do auta DC. Prenosný koncentrátor kyslíka najskôr použije energiu z internej batérie pred použitím externej batérie. 

Poskytuje kyslík s veľmi vysokou koncentráciou, nie menšou ako 87%, napriek svojej malej veľkosti.

Je schválený pre leteckú dopravu.

Kyslíkový koncentrátor EasyPulse POC funguje iba v pulznom režime, takže ho môžu používať iba ľudia, ktorí môžu dýchať nosom.

Kyslíková terapia

Vzduch, ktorý dýchame, obsahuje 21% kyslíka, 78% dusíka a 1% oxidu uhoľnatého, argónu, hélia a ostatných plynov. Až 90% našej energie získavame z kyslíka, nie zo vzduchu. Liečebné a regeneračné metódy sú založené na inhalovaní zvýšenej koncentrácii kyslíku, kde koncentrácia kyslíka dosahuje až 90 – 95 %.

Inhalácia kyslíka
•    zabraňuje nedostatku energie v organizme
•    zlepšuje výkonnosť
•    zvyšuje prekrvenie tkanív a orgánov
•    priaznivo ovplyvňuje liečbu ochorení centrálnej nervovej sústavy a kardiovaskulárneho systému
•    ovplyvňuje liečbu ochorení tráviacej sústavy
•    ovplyvňuje liečbu urologických, gynekologických a onkologických ochorení
•    pôsobí proti ochoreniam pohybového aparátu
•    pôsobí preventívne proti týmto ochoreniam

Pracovný čas z internej batérie v závislosti od nastaveného prietoku:

1 l / min. - 4,7 hodiny

2 l / min. - 3,4 hodiny

3 l / min. - 2,7 hodiny

4 l / min. - 2,0 hodiny

5 l / min. - 1,6 hodiny

     


Technické parametre
Hlučnosť: 44 dB
Koncentrácia kyslíka: 87% - 95%
Napájanie: AC 100-240V, DC 12V
Prietok kyslíka: 1 - 5 l/min
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 2,98 kg
Rozmery: 25,7 x 16,5 x 11,4 cm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A