Prenosný generátor ozónu 18000 mg/h 140W s časovačom na dezinfekciu a sterilizáciu

Kód produktu: GO749

0 / 5

560,00 €
do 3 prac. dní
556 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Prenosný generátor ozónu 18000 mg/h 140W s časovačom na dezinfekciu a sterilizáciu zabíja baktérie, vírusy, plesne.

Generátor dokáže postupným procesom premeniť vzdušný kyslík O2 na nestabilný ozón O3, ktorý svojím silných oxidatívnym účinkom v uzavretom priestore zlikviduje všetky zápachy od potu, zvierat, inkontinencii, preležanín, zatuchnutej vône, plesní, dymu, spálenín a pod. Potom sa samovoľne späť rozloží na kyslík O2. Ozón ako plyn možno tiež s úspechom využiť na odstraňovanie príčin vedúcich k tvorbe škodlivých plesní, baktérií, vírusov, alergénov a rôzneho druhu hmyzu.

Ventilátor v prístroji rýchlo a rovnomerne rozprestrie ozón v priestore.

Jednoduchá a bezúdržbová obsluha. Netreba žiadnych náplňou, chemikálií, nezanecháva po sebe žiadne odpadové látky. Po zapojení prístroja do siete stačí nastaviť časovač (napríklad, pre miestnosť 20 m2 nastavte časovač na 10 - 20 minút, pre väčší priestor nastavte časovač na dlhší čas).

Pri prevádzke prístroja ponechajte miestnosť opustenú! Po dokončení práce generátora počkať 20 minút na rozpad ozónu - táto fáza likviduje vírusy a baktérie! Potom priestor dôkladne vyvetrajte minimálne 30 minút, lepšie 90 minút! Prevádzka prístroja max 1 hodina, potom je nutné prístroj nechať aspoň 20 minút vychladnúť. Pre urýchlený rozpadu ozónu možno použiť UV-C germicídne lampy.

Proces dezinfekcie ozónom pre veľké priestory je dobré vykonať napríklad v troch cykloch. Tým sa zvýši úspešnosť dezinfekcia napr. Z 90% až na 99%. Jeden cyklus 30-40 minút potom 20 minút pauza (v pauze možno v priestore zapnúť UV-C germicídne žiariče). Toto opakovať 2x až 4x a na záver miestnosť dôkladne vyvetrať najlepšie 90 minút.

Pri zahriatí generátora dochádza k miernemu poklesu výstupného výkonu. Odporúčaná trvalá prevádzka pre optimálnu životnosť keramického generátora je 30 minút (max. 60 minút) a potom nechať vychladnúť (20 minút). Generátor sa nesmie prevádzkovať vo vlhkom prostredí (> 80%). Pri dodržaní odporúčaného spôsobu prevádzky je životnosť keramických článkov 2000 hodín.

Rozmery:


Technické parametre
Časovač 1 hodina
Napájanie: 230 V (EU kábel)
Objem vzduchu 120-150 m3 /hod
Príkon: 140 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 1600 g
Rozmery: 230 x 182 x 130 (D x V x H)
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A