U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Prevencia preležanín

Hľadáte masti, krémy na prevenciu a liečbu preležanín? Skúste nechtíkovú masť, ktorej hojace účinky využívali pri prevencii dekubitov už naši predkovia. Nechtíková masť efektívne pomáha aj s hojením už existujúcich preležanín. V rámci starostlivosti o vášho blízkeho oceníte i Hemp Care - konopný krém, jemný telový krém Seni Care, kozmetický prípravok s pH 5 na čistenie a ošetrovanie pokožky, či Seni Care hydratačná telová emulzia. Všetky prípravky sú dermatologicky testované.


Nechtíková masť Aromatica 50 ml

Nechtíková masť od firmy Aromatica má výrazné antibakteriálne, antiseptické a protizápalové účinky. Využíva sa na: urýchlenie hojenia,t..

2,50€

Vyskúšajte hojivú silu nechtíkovej masti pri prevencii, liečbe preležanín, popálenín, rôznych d..

Revitalizačný telový gél s  guaranou 250 ml

Vďaka prírodnému výťažku z Guarany podporuje mikrocirkuláciu krvi v pokožke a tým ju povzbudzuje a osviežuje. Tento gél hydratuje pokožku a ..

3,90€

Tento telový gél je určený pre citlivú pokožku vystavenú riziku vzniku zaparenia a preležanín...

Aj na lekársky poukaz Inadine náplasť

Inadine náplaste sú vhodné na ošetrenie povrchových aj infikovných rán, na ošetrenie preležanín.Použitie:Náplasť sa vyberie z vrecka a po od..

1,12€

Nepriľnavé antiseptické krytie na rany, ktoré má široké mikrobiologické spektrum účinnosti. ..

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)