Bočný polohovací vankúš modrý

Kód produktu: NE0610

5 / 5

84,00 €
Skladom
70 vernostných bodov
za nákup tohto produktu
  • 99% zákazníkov odporúča
  • Doprava zdarma od 150 EUR
  • 14 dní na vrátenie

Informácie o produkte

Bočný polohovací vankúš značky CareWave je vysoko kvalitna antidekubitná polohovacia pomôcka, určená na podkladanie pod pacientov pri riziku vzniku dekubitov alebo ich následnej liečbe.

Minimalizujte riziko vzniku preležanín včasným používaním antidekubitného vankúša. Polohovací vankúš je zdravotnou pomôckou, ktorá napomáha pri liečbe dekubitov. Vhodným polohovaním a podkladaním antidekubitného vankúša uľavíte vášmu blízkemu od bolesti.    

Charakteristika bočného polohovacieho vankúša

Bočný polohovací vankúš značky CareWave je vysoko kvalitná antidekubitná polohovacia pomôcka, určená na podkladanie pod pacientov pri riziku vzniku dekubitov alebo ich následnej liečbe. Vankúš slúži ako podpora ramien, chrbta, bokov a kolien ležiaceho pacienta a účinne znižuje trenie v oblastiach vystavených tlaku. Antidekubitný vankúš je vodeodolný.

Bočný vankúš proti preležaninám sa dokonale prispôsobí ľudskému telu, čím sa zvyšujú jeho vynikajúce antidekubitné vlastnosti. Antidekubitný polohovací vankúš vám výrazne zjednoduší starostlivosť o človeka pripútaného na lôžko. Využívaním polohovacieho vankúša pri polohovaním umožníte vášmu blízkemu zaujať príjemnú polohu a efektívne znížite riziko vzniku dekubitov.  

Antidekubitné vankúše môžete vzájomne kombinovať, podľa potreby a stavu pacienta. S výberom vhodného vankúša alebo kombinácie vankúšov vám veľmi radi poradíme, preto neváhajte a kontaktujte nás.

Materiál polohovacieho vankúša

Poťah :  Polyamidový úplet 47% , ktorý je elastický vo všetkých smeroch. Poťah má povrchový náter z polyuretánu 53% s antibakteriálnou a antistatickou prímesou.

Náplň :  100% polystyrénové mikrovločky  

Údržba

Vankúš umývajte bežnými čistiacimi neagresívnymi prostriedkami pomocou jemnej a hladkej handričky. Vankúš je vodeodolný. Môžete ho dezinfikovať bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Zdravotnú pomôcku neperte.  


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 175 x 30 cm
Materiál
Farba: modrá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

ZDRAVOTNÉ POMÔCKY AJ NA LEKÁRSKY POUKAZ CEZ NAŠE KAMENNÉ PREDAJNE

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

SAEC
Podporované platobné karty