Antidekubitná poduška polmesiac

Kód produktu: NE0608

0 / 5

43,00 € 64,00 €
Skladom
53 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Kúpou antidekubitnej podušky polmesiac CareWave získate vysoko kvalitnú antidekubitnú polohovaciu pomôcku. Jej používaním výrazne eliminujete riziko vzniku preležanín u dlhodobo ležiacej osoby.

Antidekubitná poduška v tvare polmesiaca je veľmi účinná zdravoztná pomôcka, ktorou dokážete predísť vzniku bolestivých preležanín, ktoré vo veľkej miere ohrozujú osoby pripútané na lôžko. Antidekubitný vankúš podložíte pod chrbát ležiaceho pacienta, kde preventívne pôsobí proti preležaninám, resp. pomáha pri ich liečbe. Antidekubitné vlastnosti chrbtovej podušky ocenia aj ľudia na invalidnom vozíku.

Antidekubitný chrbtový vankúš fixuje hornú časť tela a zároveň pomáha regulovať tlak v tejto oblasti. Vankúš sa výborne osvedčil pri polohovaní pacientov tak ako aj v domácej aj v ústavnej starostlivosti.

Antidekubitné vankúše a podložky môžete rôzne skombinovať, podľa potreby a stavu pacienta. S výberom vhodného vankúša alebo kombinácie vankúšov vám veľmi radi poradíme.

Vlastnosti antidekubitnej podložky chrbta CareWave

  • zdravotná pomôcka pri prevencii a liečbe dekubitov
  • vodeodolný
  • farba modrá

Údržba antidekubitného vankúša  

Vankúš umývajte bežnými čistiacimi neagresívnymi prostriedkami pomocou jemnej a hladkej handričky. Môžete ho dezinfikovať bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Antidekubitnú zdravotnú pomôcku neperte.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 190 x 35cm
Materiál
Farba: modrá
Poťah: polyamidový úplet 47% , ktorý je elastický vo všetkých smeroch, má povrchový náter z polyuretánu 53% s antibakteriálnou a antistatickou prímesou
Náplň: 100% polystyrénové mikrovločky

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A