Pripravili sme pre Vás

praktické Vianočné darčeky !


Stačí, ak do 26.12.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček podľa Vášho výberu, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darčeky vyberáme tak, aby boli rovnako vhodné aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Vianoce už v novembri: nakupujte u nás a vyberte si praktický darček. (kliknite pre viac informácií)

Antidekubitné sedačky

Antidekubitné sedačky sú zdravotné pomôcky, ktorými predchádzate vzniku ischiatických preležanín v oblasti sedacích kostí. Antidekubitné sedačky sú výbornou pomôckou pre pacientov, ktorí dlhodobo sedia na invalidnom vozíku alebo na stoličke. Najdôležitejším opatrením pri prevencii vzniku preležanín (dekubitov) pri dlhodobom sedení je pravidelné nadvihovanie, aby sa odľahčili cievy, ktoré sú stláčané, a aby bolo tkanivo dobre prekrvené. Vyberte si z našej ponuky sedačky s pamäťovou penou, penovo - gélové sedačky alebo antidekubitné gélové sedačky.

Aj na lekársky poukaz Penová sedačka s tvarovou pamäťou  W0480 Penová sedačka s tvarovou pamäťou  W0480

Odľahčíte tak cievy, ktoré sú stláčané výbežkami kostí, tkanivo bude dobre prekrvené. Penová sedačka s tvárovou pamäťou je jedinečn..

54,38€

Antidekubitná penová sedačka s pamäťovou penou je jedinečným riešením, ak ste vy alebo váš bl..

Aj na lekársky poukaz Penovo gélová sedačka W0470

Používaním antidekubitnej sedačky dokážete predchádzať vzniku bolestivých preležanín, efektívne podporiť hojenie už vzniknutých dekubitov. S..

65,99€

Antidekubitná sedačka vďaka inovatívnej kombinácii gélovej výplne a elastickej peny je unikátnou ..

Aj na lekársky poukaz Sedačka antidekubitná gelová ST712

Gélovú podložku využijete pri sedení na invalidnom vozíku, zdravotnej sedačke a zaručene ju oceníte aj pre sedavom zamestnaní. Tekutá g..

97,30€

Používaním antidekubitnej sedačky s gélovou náplňou ST 712 dokážete veľmi účinne prechádzať..

Aj na lekársky poukaz Sedačka antidekubitná viskoelastická

Antidekubitnú sedačku z pamäťovej peny oceníte pri sedení na invalidnom vozíku, zdravotnej sedačke, na pracovnej stoličke i na sedadle vodič..

54,78€

Strávite vy alebo váš blízky väčšinu dňa sedením? Zabezpečte si maximálne pohodlie antidekubit..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)