Pomôcka na odstránenie kliešťov na princípe lasa TRIX

Kód produktu: PK007

0 / 5

7,60 €
3-5 pracovných dní
7 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Vyberajte kliešte bez rizika s touto pomôckou na odstraňovanie kliešťov na princípe lasa. Pomôcka má medzinárodné certifikáty a z hľadiska efektívnosti patrí medzi tie najlepšie pomôcky na vyberanie kliešťov na svete.

TRIX® je patentovaný vynález určený na odstránenie kliešťov pre ľudí i zvieratá, fungujúci na princípe lasa. S jeho použitím sa dajú odstrániť aj tie najmenšie kliešte s veľkosťou desatín milimetra vďaka špeciálne profilovanej slučke (zachytí dokonca chlp na ruke).

TRIX® tiež eliminuje riziko prieniku látok z kliešťa infikovaného nebezpečnými chorobami späť do miesta uhryznutia, ku ktorému dochádza pri odstraňovaní kliešťov pomocou bežne známych metód. Veľkosť prístroja umožňuje jeho ľahké umiestnenie do uší, hustých vlasov a na iné ťažko dostupné miesta.

Vlastnosti

  • Opätovne použiteľný
  • Odstráni kliešte bez potreby ich stlačenia
  • Výrazne znižuje riziko uvoľňovania nebezpečných látok z kliešťa pri jeho vyťahovaní
  • Jednoduché a pohodlné použitie
  • Môže byť použitý u ľudí aj u zvierat
  • Slučka je vyrobená z vysokopevných uhlíkových vlákien (12 kg), vďaka čomu je dostatočne pevná na odstránenie väčšiny druhov kliešťov po celom svete.

Spôsob použitia

  1. Stlačením gombíka vytiahnite slučku a umiestnite ju na kliešťa čo najbližšie k pokožke.
  2. Uvoľnite gombík a špičku držte blízko pokožky, namierte pomôcku kolmo na miesto uhryznutia.
  3. Prstami krúťte nástrojom v ľubovoľnom smere a súčasne krúťte kliešťom.
  4. Miesto uhryznutia umyte dezinfekčným prostriedkom.

Odstránené kliešte nájdete po vytiahnutí na konci pomôcky, takže ich môžete ľahko zlikvidovať. Kliešte prenášajú na ľudí a zvieratá vážne choroby, ako sú lymská borelióza, encefalomyelitída, babezióza, ehrlichióza a mnoho ďalších. Ich účinné odstránenie by preto malo byť prioritou pre bezpečnosť a ochranu zdravia.

Norma a bezpečnosť

Pomôcka na odstránenie kliešťov na princípe lasa TRIX má medzinárodné certifikáty (ISO 9002, CE) a kladné stanoviská lekárskych a veterinárnych služieb po celom svete. Bezpečnosť a účinnosť zariadenia TRIX® bola testovaná v lekárskych laboratóriách spoločnosti SAAB. Okrem toho výrobca InnoTech Sweden AB vykonal testy odstránenia na 12 000 kusov klieštov, z ktorých každý bol mikroskopicky vyšetrený. Štúdie preukázali, že viac ako 90% kliešťov bolo úplne odstránených, čo z hľadiska efektívnosti stavia zariadenie na prvé miesto medzi ostatnými nástrojmi dostupnými na svete. TRIX® bol testovaný okrem ľudí hlavne na psoch, mačkách, kravách a koňoch.

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A