Polohovací vankúš univerzálny CareWave modrý

Kód produktu: NE0605

0 / 5

31,00 € 42,40 €
Skladom
35 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Polohovací univerzálny vankúš značky CareWave je vysoko kvalitná antidekubitná polohovacia pomôcka, určená na podkladanie pod pacientov pri riziku vzniku dekubitov alebo ich následnej liečbe.

Polohovací antidekubitný vankúš značky CareWave využijete ako prevenciu vzniku preležanín, ale tiež pri ich liečbe. Polohovací vankúš slúži ako antidekubitná pomôcka pri polohovaní pacienta. Jeho podkladaním pod ležiaceho pacienta dokážete znížiť trenie kolien, lýtok a piet. Podložením pod nohy výrazne znižuje tlak na chodidlá. Zároveň pomáha pri udržaní polohy, čím sa znižuje riziko spadnutia pacienta z postele. Polohovací vankúš však viete použiť ako klasický vankúš na spanie alebo ako podporu pri sedení.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri prevencii či liečbe preležaním odporúčame antidekubitné vankúše kombinovať podľa potreby a stavu pacienta. S výberom vhodného vankúša alebo kombinácie vankúšov vám veľmi radi poradíme.

Vankúš je vodeodolný.

Údržba vankúša

Vankúš čistite bežnými čistiacimi neagresívnymi prostriedkami pomocou jemnej a hladkej handričky.

Môžete ho dezinfikovať bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Vankúš NEPERTE ručne ani v práčke.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 60 x 40 cm
Materiál
Farba: modrá
Poťah: polyamidový úplet 47%, ktorý je elastický vo všetkých smeroch; má povrchový náter z polyuretánu 53% s antibakteriálnou a antistatickou prímesou
Náplň: 100% polystyrénové mikrovločky

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A