Poduška na dlhé sedenie s možnosťou otvoru Doris

Kód produktu: FS012

0 / 5

18,90 € 24,90 €
Skladom
18 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Trávite Vy alebo Váš blízky väčšinu dňa v sede? Pre ľudí so sedavým zamestnaním, vozíčkarov alebo pri problémoch so sedením je poduška na dlhé sedenie skvelou pomôckou, vďaka ktorej predídete bolestiam a nepríjemnostiam spôsobeným dlhým sedením.

Poduška na dlhé sedenie s možnosťou otvoru je určená najmä pre ľudí, ktorým hrozia preležaniny, s každodenným dlhodobým sedením, po pôrode, pre ľudí s hemoroidmi alebo s bolesťami sedacej časti tela. Sedací vankúš je odporúčaný aj pre invalidné vozíky.

Profilovaný povrch podušky zaisťuje optimálne rozloženie tlaku v tele, umožňuje prúdenie vzduchu a zabraňuje tvorbe vredov. Odstrániteľný prostriedok podušky navyše umožňuje kompenzovať tlak v oblasti koncovej chrbtice, konečníka a reprodukčných orgánov.

Profil a konštrukcia peny zaisťujú voľnú cirkuláciu vzduchu okolo pokožky, zatiaľ čo výčnelky dodatočne masírujú povrch kože a stimulujú krvný obeh. Odnímateľný stred v poduške Vám umožní prispôsobiť si ju Vašim vlastným potrebám.


Technické parametre
Materiál: netoxická a antialergická polyuretánová pena, nepremokavá
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 9 x 40,5 x 44 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A