Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Poduška na dlhé sedenie s možnosťou otvoru


Cena s DPH:
18,90€

Trávite Vy alebo Vás blízky väčšinu dňa v sede? Pre ľudí so sedavým zamestnaním, vozíčkarov alebo pri problémoch so sedacou časťou je poduška na dlhé sedenie skvelou pomôckou, vďaka ktorej predídete bolestiam a nepríjemnostiam spôsobeným dlhým sedením.

Poduška na dlhé sedenie s možnosťou otvoru je určená najmä pre ľudí, ktorým hrozia preležaniny, s každodenným dlhodobým sedením, po pôrode, pre ľudí s hemoroidmi alebo s bolesťami sedacej časti tela. Sedací vankúš je odporúčaný aj pre invalidné vozíky.

Profilovaný povrch podušky zaisťuje optimálne rozloženie tlaku v tele, umožňuje prúdenie vzduchu a zabraňuje tvorbe vredov. Odstrániteľný prostriedok podušky navyše umožňuje kompenzovať tlak v oblasti koncovej chrbtice, konečníka a reprodukčných orgánov.

Profil a konštrukcia peny zaisťujú voľnú cirkuláciu vzduchu okolo pokožky, zatiaľ čo výčnelky dodatočne masírujú povrch kože a stimulujú krvný obeh. Odnímateľný stred v poduške Vám umožní prispôsobiť si ju Vašim vlastným potrebám.

Materiálové zloženie:

Poduška je vyrobená z netoxickej a antialergickej polyuretánovej peny. Je nepremokavá.

Rozmery (výška x hĺbka x šírka):

9 x 40,5 x 44 cm

 

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: