Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Podložný vankúš medzi nohy a kolená


Naša cena:
15,90€

Podložný vankúš QMED je termoplastický a tlakovo citlivý penový materiál, ktorý poskytuje ideálnu úľavu pre každého. Používanie podložného vankúša vám uľaví od rannej bolesti chrbta, znižuje napätie v krížovej oblasti. Je možné ho využiť taktiež na polohovanie imobilného pacienta. Skvelý pre tehuľky pri spánku na boku.

Jeho špeciálne tvarovaná forma, keď je zložená ako ležiaca kolenná opierka, poskytuje ideálnu polohu pre panvu a stehnovú kosť, čím uvoľňuje svaly v bedrovej oblasti panvy a chrbtice.

Po otvorení – rozložení sa spodná noha uvoľní, aby sa podporili svaly nohy. Po náročnom dni v práci vám pomáha príjemne zrelaxovať.

Podložka na uvoľnenie chrbtice, bedrových kĺbov a bolestivých končatín, je tiež odporúčaný pre starších ľudí s poruchami kostrového systému ale aj pre tehotné ženy.

Špeciálne navrhnutý tvar zaručuje ideálnu polohu stehennej kosti a panvy pri použití ako kolennej opierky pri ležaní na boku čím uvoľňuje svaly okolo pásovej časti chrbtice a panvy.

Vlastnosti:

  • použitie na dva spôsoby rozložené a zložené
  • vhodná aj pre tehotné ženy
  • stabilizuje chrbticu do správnej polohy počas spánku 
  • príjemný materiál na pokožku

Zmierňuje napätie svalov a kĺbov, ktorým poskytuje odpočinok a relaxáciu, čo pomáha znižovať bolesť a únavu. Vloženie vankúša medzi kolená núti optimálne zarovnať chrbticu do polohy, v ktorej môžete po dlhom dni relaxovať.

Rozmery:

- v zbalenom stave: 25x20x17 cm
- v otvorenom stave: 50 x 20 x 8,5 cm

Zloženie: Vankúš: 100% polyuretánová pena; pokrýva: 100% polyester

Hustota pamäťovej peny: 35 kg/m3

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: