Podložný vankúš medzi nohy a kolená

Kód produktu: PV081

5 / 5

24,90 €
Skladom
15 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Podložný vankúš QMED je termoplastický a tlakovo citlivý penový materiál, ktorý poskytuje ideálnu úľavu pre každého. Používanie podložného vankúša vám uľaví od rannej bolesti chrbta, znižuje napätie v krížovej oblasti. Je možné ho využiť taktiež na polohovanie imobilného pacienta. Skvelý pre tehuľky pri spánku na boku.

Jeho špeciálne tvarovaná forma, keď je zložená ako ležiaca kolenná opierka, poskytuje ideálnu polohu pre panvu a stehnovú kosť, čím uvoľňuje svaly v bedrovej oblasti panvy a chrbtice.

Po otvorení – rozložení sa spodná noha uvoľní, aby sa podporili svaly nohy. Po náročnom dni v práci vám pomáha príjemne zrelaxovať.

Podložka na uvoľnenie chrbtice, bedrových kĺbov a bolestivých končatín, je tiež odporúčaný pre starších ľudí s poruchami kostrového systému ale aj pre tehotné ženy.

Špeciálne navrhnutý tvar zaručuje ideálnu polohu stehennej kosti a panvy pri použití ako kolennej opierky pri ležaní na boku čím uvoľňuje svaly okolo pásovej časti chrbtice a panvy.

Vlastnosti:

  • použitie na dva spôsoby rozložené a zložené
  • vhodná aj pre tehotné ženy
  • stabilizuje chrbticu do správnej polohy počas spánku 
  • príjemný materiál na pokožku

Zmierňuje napätie svalov a kĺbov, ktorým poskytuje odpočinok a relaxáciu, čo pomáha znižovať bolesť a únavu. Vloženie vankúša medzi kolená núti optimálne zarovnať chrbticu do polohy, v ktorej môžete po dlhom dni relaxovať.


Technické parametre
Hustota peny: 35 kg/m3
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: v zabalenom stave: 25 x 20 x 17 cm; v otvorenom stave: 50 x 20 x 8,5 cm
Materiál
Poťah: 100% polyester
Náplň: 100% polyuretánová pena

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A