Ergonomická podložná misa s vekom DeLuxe

Kód produktu: SN98

0 / 5

  • Biela
29,00 €
3-4 týždne
24 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Staráte sa o imobilného príbuzného? Doprajte mu pohodlie podložnou WC misou s vekom DeLuxe.

Toaletná podložná misa zvyšuje komfort pri vyprázdňovaní ležiacim pacientom vďaka svojej špeciálnej konštrukcii BASSIDOUX®. WC misa svojím unikátnym prevedením poskytuje ležiacemu viac pohodlia oproti bežným podložným misám.

Tento francúzsky výrobok je špeciálne navrhnutý a poskytuje viac pohodlia oproti bežným podložným misám. Zaoblený hladký povrch a krivky podložnej misy s 10° zakrivením v oblasti chrbtice, ktoré presne opisujú kontúry tela poskytujú ležiacemu požívateľovi oporu nôh. V prednej časti sa nachádza priehlbina, ktorá opisuje krížovú kosť a  poskytuje vaším blízkym pocit lepšieho pohodlia pri jej používaní. 

Manipulácia s podložnou misou je pre ošetrovateľa jednoduchá a rýchla. Oproti bežným podložným misám sa ľahko čistí z vnútra kvôli jej špeciálnemu dnu. 


Rozmery a hmotnosť
Rozmery balenia: 36 cm x 43 cm
Objem/ Hmotnosť: kapacita 2,5 l
Rozmery: 44 x 37 x 15 cm
Materiál
Farba: biela, modrá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A