Podložka päty antidekubitná

Kód produktu: NE0609

0 / 5

34,90 € 42,00 €
3-4 týždne
35 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Antidekubitná podložka päty značky CareWave je vysoko kvalitna antidekubitná polohovacia pomôcka, určená na podkladanie pod nohy pacientov pri riziku vzniku dekubitov päty alebo ich následnej liečbe. Jej včasným používaním dokážete zabrániť vzniku preležanín, ktoré sú veľmi bolestivé a znižujú pohodlie ležiaceho.

Pri prevencii i liečbe dekubitov odporúčame antidekubitné vankúše a zdravotné pomôcky kombinovať podľa potreby a stavu pacienta. S výberom vhodného vankúša alebo kombinácie vankúšov vám veľmi radi poradíme, a preto nás kontaktujte.

Vlastnosti antidekubitnej podložky päty:

  • znižuje tlak v oblasti päty a podporuje cirkuláciu krvi v zaťaženej oblasti
  • podkladá sa pod členky
  • má nastaviteľné popruhy
  • v oblasti päty ju jednoducho pripevníte k matracu
  • náplň tvoria 100% polystyrénové mikrovločky
  • poťah:  polyamidový úplet 47 %, ktorý je elastický vo všetkých smeroch. Poťah má povrchový náter z polyuretánu 53 % s antibakteriálnou a antistatickou prímesou.

Táto položka päty je výnimočná nastaviteľnými popruhmi. Podložka sa jednoducho pripevní k matracu v oblasti päty. Podkladá členky a tým znižuje tlak na oblasť päty.

Materiál:

Poťah : Polyamidový úplet 47% , ktorý je elastický vo všetkých smeroch. Poťah má povrchový náter z polyuretánu 53% s antibakteriálnou a antistatickou prímesou.

Náplň : 100% polystyrénové mikrovločky

Údržba:

Vankúš je možné umývať bežnými čistiacimi neagresívnymi prostriedkami pomocou jemnej a hladkej handričky. Vankúš je vodeodolný.

Môžete dezinfikovať bežnými dezinfekčnými prostriedkami. Neprať!

 


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 70 x 15 cm
Materiál
Farba: modrá
Poťah: Polyamidový úplet 47% , ktorý je elastický vo všetkých smeroch. Poťah má povrchový náter z polyuretánu 53% s antibakteriálnou a antistatickou prímesou.
Náplň: 100% polystyrénové mikrovločky

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A