Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Podávač predmetov s magnetom 76 cm


Cena s DPH:
15,90€

Má váš blízky problém dosiahnuť a zdvíhať predmety zo zeme? Podávač predmetov uľahčuje dosiahnutie a uchopenie predmetov ľudom s poruchami funkcie ramien a rúk, takisto vozíčkarom a ľudom s problémom zohýbať sa.

Podávač predmetov je skvelá pomôcka pre seniorov. Má nízku hmotnosť a ergonomickú rukoväť. Vyrobený je z vysoko kvalitného plastu. Čeľuste sa dajú otvoriť a vďaka tomu uchopiť menšie, ale aj väčšie predmety.

Na rukoväti podávača predmetov je podpora pre ukazovák, ktorá uľahčuje uchopenie a manipuláciu s pomôckou. Celý povrch manipulačných klieští je potiahnutý gumou, ktorá zabraňuje vypadnutiu uchopených predmetov. Podávač predmetov viete jemným povytiahnutím manipulačných klieští pootočiť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy podľa potreby užívateľa.  

Obsahuje aj magnety, ktoré uľahčia úchyt aj menších kovových predmetov.

Technické parametre:

Celková dĺžka: 760 mm

Váha: 170 g

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: