Podávač predmetov

Kód produktu: Y02356

0 / 5

15,90 €
do 7 prac. dní
15 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Má váš blízky problém dosiahnuť a zdvíhať predmety zo zeme? Podávač predmetov uľahčuje dosiahnutie a uchopenie predmetov ľudom s poruchami funkcie ramien a rúk, takisto vozíčkarom a ľudom s problémom zohýbať sa.

Podávač predmetov je skvelá pomôcka pre seniorov. Má nízku hmotnosť a ergonomickú rukoväť. Vyrobený je z vysoko kvalitného plastu. Čeľuste sa dajú otvoriť a vďaka tomu uchopiť menšie, ale aj väčšie predmety.

Na rukoväti podávača predmetov je podpora pre ukazovák, ktorá uľahčuje uchopenie a manipuláciu s pomôckou. Celý povrch manipulačných klieští je potiahnutý gumou, ktorá zabraňuje vypadnutiu uchopených predmetov. Podávač predmetov viete jemným povytiahnutím manipulačných klieští pootočiť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy podľa potreby užívateľa.  


Rozmery a hmotnosť
Celková dĺžka: 760 mm
Objem/ Hmotnosť: 170 g
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A