Philips Sonicare FlexCare Platinum s UV žiaričom

Kód produktu: U76543

0 / 5

175,00 €
do 5 prac. dní
146 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Philips Sonicare FlexCare Platinum sonická kefka s UV žiaričom. Kefka využíva špičkovú patentovanú sonickú technológiu. Kontakt špeciálnych jemných vlákien a zubov, podporený unikátnym dynamickým prúdením tekutiny, zaisťuje dôkladný čistiaci efekt aj v ťažko dostupných miestach.

Odstraňuje viac plaku a zafarbenie než manuálna kefka. Je vybavený novou čistiacou hlavicou InterCare, ktorá má štyri druhy vlákien na presné odstraňovanie plaku v medzizubnom priestore a pozdĺž línie  ďasien. Žlté extradlhé vlákna dosiahnu do medzizubných priestorov, zelené vlákna čistia pozdĺž línie ďasien, biele potom vyleštia povrch zuba. Modré indikačné vlákna vyblednú v závislosti na dĺžke používania a správne načasujú výmenu. Flexcare Platinum po dvoch týždňoch používania výrazne redukuje zápal a krvácanie ďasien. Sonická kefka obsahuje intuitívny tlakovým senzor, ktorý pri príliš veľkom tlaku vysiela impulz zmenou vibrácie a vďaka tomu budete vedieť, že máte   tlak znížiť. Aby došlo k očakávanému odstráneniu plaku a zafarbenia, na kefku netreba vyvíjať tlak, stačí len priložiť k povrchu zubov či ďasien.      

Základné funkcie

1) Smartimer – kefka sa po dvoch minútach čistenia sama automaticky vypne. Interval 2 minúty vychádza z odporúčaní o optimálnej dĺžke čistenia.   2) Quadpacer - časovač, ktorý po intervale 30 sekúnd krátkym prerušením čistenia upozorní, že treba prejsť na ďalšiu časť chrupu. Deväť voliteľných programov (3x3) umožňuje nastaviť kefku "na mieru" podľa individuálnych potrieb.      

Tri čistiace režimy

• Clean – štandardný režim na dvojminútové dokonalé čistenie chrupu.  

• White - predlžený 2,5-minútový program na odstránenie pigmentu zo zubov  

• Gum Care – minútový program, kombinácia režimu Clean s ďalšou minútou jemnej masáže a stimulácie ďasien.      

Tri nastavenia intenzity

• nízka - pre začiatočníkov   • stredná - pre citlivé zuby a ďasná   • vysoká - pre maximálny účinok      

Obsluha je veľmi jednoduchá, medzi jednotlivými čistiacimi režimami sa dá ľahko prepínať. Vo výbave je aj UV žiarič – špeciálne zariadenie, ktoré pomocou UV žiarenia ničí škodlivé baktérie, ktoré prežívajú medzi vláknami čistiacej hlavice.              


Technické parametre
Použitý akumulátor: Lithium Ion 4,05 V
Vhodné náhradné kefky: HX9002/07 InterCare Standard hlavica 2 ks HX9012/07 Intercare Mini hlavica 2 ks
Výdrž batérie: tri týždne pri plnom nabití
Rozmery a hmotnosť
Balenie: obsahuje: 1 sonickú kefku (telo) , 1 štandardnú čistiacu hlavicu InterCare, 1 mini čistiacu hlavicu InterCare,1 cestovnú nabíjačku, 1 cestovné puzdro, 2 hygienické cestovné kryty na čistiacu hlavicu, 3 farebné krúžky na odlíšenie hlavíc a UV žiarič.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A