Philips Sonicare DiamondClean

Kód produktu: P78965

0 / 5

189,00 €
5-7 pracovných dní
158 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Philips Sonicare DiamondClean zubná kefka. Najvyššia rada pre náročných. Dizajn z kolekcie elektrickej kefky Philips Sonicare DiamondClean. Elegantné telo je veľmi štíhle a ľahké, nenápadný displej je podsvietený bielymi LED pre znázornenie programu a zelenými pre stav batérie.

Kefka je vybavená celkom novými Diamond čistiacimi hlavicami s hustými jemnými vláknami, usporiadanými do zväzkov, ktoré sú rozmiestnené do tvaru vybrúseného diamantu, aby dosiahli na všetky plochy zubov. DiamondClean má nové programy pre bezpečné a šetrné odstránenie zafarbenia a oslnivý lesk. Telo kefky sa indukčne nabíja v sklenenom pohári s integrovanou nabíjacou stanicou. Pohár je tak určený na výplach po čistení zubov i pre nabíjanie. Cestovné puzdro je vybavené USB koncovkou i cestovnou nabíjačkou pre pohodlné nabíjanie na cestách. Batéria vydrží nabitá 3 týždne ( pri štandardnom používaní 2x2 min. denne).      

Základné funkcie

  1. Smartimer – kefka sa po dvoch minútach čistenia sama automaticky vypne. Interval 2 minúty vychádza z odporúčaní o optimálnej dĺžke čistenia.
  2. Quadpacer – časovač, ktorý po intervale 30 sekúnd krátkym prerušením čistenia upozorní, že je potrebné prejsť na ďalšiu časť chrupu.          

Čistiace režimy

  • Clean – štandardný režim pre dvojminútové dokonalé čistenie chrupu 
  • White – program pre šetrné odstránenie zafarbenia z povrchu zubov
  • Polish – jemný program na leštenie zubov pre dosiahnutie maximálneho lesku
  • Gum Care – trojminútový program, režim Clean v kombinácii s jemnými vibráciami sa zníži rozsahom pohybu pre jemné dočistenie
  • Senzitive – jemný, ale dôkladný čistiaci režim pre citlivé zuby a ďasná.                 

Rozmery a hmotnosť
Balenie: obsahuje: 1 sonickú kefku (telo), 1 čistiacu hlavicu Standard, 1 čistiacu hlavicu Compact, 1 pohár s integrovanou nabíjačkou, 1 cestovné puzdro s integrovanou nabíjačkou.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A