Penový matrac v bavlnenej obliečke Vermeiren 90x200 cm

Kód produktu: MT753

0 / 5

128,00 €
do 7 prac. dní

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Penový matrac Vermeiren vám zabezpečí pokojný a kvalitný spánok. Komfortným penovým matracom s bavlnenou obliečkou urobíte prvý dôležitý krok k tomu, aby sa ráno cítili svieži a plný síl.

Penový matrac Vermeiren sa vyznačuje vysokou elasticitou a špeciálnou adaptáciou na telesnú teplotu pacienta. Svojim rozmerom 90x200 cm a kvalitou je vhodný do domácej, nemocničnej alebo ústavnej starostlivosti.

Kvalitný spánok a oddych prispievajú k pokoju, dobrej nálade a pohode. Na kvalitu nášho spánku vplýva niekoľko faktorov a jedným z nich, ktorý zohráva dôležitú úlohu je matrac.

Zdravotný penový matrac Vermeiren je určený na profylaxiu a pomoc pri ošetrovaní ľudí vystavených dlhodobému ležaniu. Odporúča sa pre ľudí, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu používať variabilné tlakové matrace, ako je precitlivenosť na bolesť.

Váha človeka na tomto matraci sa rovnomerne rozloží a umožňuje pacientovi úľavu tela. Ideálne pre rehabilitačné postele. Vláknitá konštrukcia dobre funguje s lôžkom pri nastavovaní uhla sklonu jednotlivých segmentov lôžka. 

Penový matrac v bavlnenej obliečke Vermeiren – vlastnosti:

  • Pena vaflového typu umožňuje lepšie prerozdeľovanie tlaku a cirkulácie vzduchu
  • Obliečka z bavlny
  • Odporúča sa pre ľudí s nízkym rizikom dekubitu
  • Odporúča sa pre ľudí, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu používať variabilné tlakové matrace, ako je precitlivenosť na bolesť
  • Zabraňuje preležaninám až do triedy I vrátane
  • Hodí sa na posteľ s rozmermi 90 x 200 cm

Čistenie a údržba: 


Poťah perte v pračke pri 40 °C. Samostatný matrac čistite vlhkou handričkou. Matrac neperte! Na matrac odporúčame vždy dať aj plachtu.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 90 x 200 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A