Penový matrac s bavlnenou obliečkou 200x90

Kód produktu: MT258

0 / 5

98,00 €
Skladom

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Doprajte svojím blízkym bezstarostný a pohodlný spánok. Kúpte komfortný penový matrac s bavlnenou obliečkou 200x90.

Kvalitný spánok a oddych prispievajú k pokoju, nádhernej nálade a pohode. Na kvalitu nášho spánku vplýva niekoľko faktorov a jedným z nich, ktorý zohráva dôležitú úlohu je matrac. Komfortným penovým matracom s bavlnenou obliečkou urobíte prvý dôležitý krok k tomu, aby sa ráno cítili svieži a plný síl.

Komfortný penový matrac poskytuje telu počas spánku potrebnú podporu, a preto je vhodný pre deti, dospievajúcich, seniorov ale aj pre dlhodobo ležiacich pacientov, ktorých ohrozuje riziko vzniku preležanín. Zdravotný matrac s výškou 10 cm z pružnej polyuretánovej peny pozitívne ovplyvňuje reguláciu svalového tonusu. Využijete ho aj pri starostlivosti o dlhodobo ležiacich pacientov doma alebo v nemocničných zariadeniach. 

Bavlnený poťah – obliečka, ktrorá je zapínateľná na zips, je veľmi príjemná na dotyk. Matrac je vhodné prekryť aj posteľnou plachtou. Poťah matraca je potrebné chrániť pred vlhkosťou.

Penový matrac s  bavlnenou obliečkou 200x90 -vlastnosti:

  • pohodlný penový matrac
  • kvalitná bavlnená obliečka so zipsom
  • vhodný pre dlhodobo ležiacich pacientov

Čistenie a údržba: 

Poťah perte v pračke pri 40 °C. Samostatný matrac čistite vlhkou handričkou. Matrac neperte! Na matrac odporúčame vždy dať aj plachtu.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 200 x 90 x 10 cm
Materiál
Poťah: bavlna + zips
Náplň: polyuretánová pena PU

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A