Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Paranit proti všiam a hnidám


Cena s DPH:
16,60€

Paranit sprej rýchlo, bezpečne a bez kompromisov zabíja vši a hnidy do 15 minút. Paranit je maximálne šetrný k citlivej detskej pokožke, pretože neobsahuje chemické insekticídy, ale kvalitnú patentovanú receptúru s kokosovým a anízovým olejom, ktorá vši jednoducho udusí a dehydruje.

Vďaka popísanému mechanickému pôsobeniu produktu Paranit nehrozí, že by si organizmus vytvoril na tento prípravok rezistenciu.

Paranit tiež obsahuje esenciálny olej  ylang-ylang , ktorý upokojuje pokožku podráždenú pôsobením vší. Priložený hrebeň s tenkými kovovými zubami zaručuje účinné odstránenie vajíčok. Starostlivo prezrite, s pomocou hrebeňa a najlepšie za denného svetla, vlasy všetkých členov rodiny. Je nutné, aby všetky osoby, ktoré majú vši, počas toho istého dňa použili Paranit, aby sa zabránilo reinfekcíi.

Kontrolu vykonávajte na suchých vlasoch. Pomocou bežného hrebeňa rozčešte vlasy a prezrite ich starostlivo prameň po prameni (Po každom použití umyte starostlivo hrebeň vlažnou mydlovou vodou, aby ste predišli prenosu vší.).

Kontrolujte vlasy od korienkov, vrátane oblasti za ušami a na šiji. Starostlivo rozprášte Paranit, aby boli navlhčené všetky vlasy. Dôkladne ho votrite do vlasovej pokožky, aby celý jej povrch a celá dĺžka vlasov bola pokrytá prípravkom. Nechajte pôsobiť 15 minút. Umyte vlasy bežným šampónom, potom odporúčame použiť kondicionér. S pomocou hrebeňa Paranit vyčešte uhynuté vši a hnidy ešte z vlhkých vlasov. Kúru zopakujte po 9-10 dňoch. Aby ste dosiahli optimálny výsledok, kontrolujte vlasy čo najčastejšie prečesávaním hrebeňom Paranit až do poslednej aplikácie.  

Balenie

Sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA, šampón 100 ml 


Rozmery a hmotnosť
Balenie Sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA, šampon 100 ml

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: