Ozónový generátor na dezinfekciu s časovačom

Kód produktu: OG053

0 / 5

55,00 €
5-7 pracovných dní

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Ozónový generátor slúži na dezinfekciu vzduchu, vody či dokonca potravín a áut. Odstránite ním nepríjemný zápach, plesne, baktérie alebo huby. S týmto prístrojom viete dezinfikovať aj chladničku, mrazničku, či akvárium.

Generátor ozónu je určený na ozonizáciu vzduchu a vody. Ozón má dezinfekčnú funkciu a ničí nepríjemné pachy, baktérie, vírusy, plesne, patogénne mikroorganizmy, roztoče a alergény.

Má vysokú účinnosť a solídne spracovanie, vďaka čomu bude slúžiť mnoho rokov.

Ideálne sa hodí na ozonizáciu miestností, interiérov automobilov, klimatizácie.

Za produkciu ozónu sú zodpovedné vnútorné korónové výboje.

Zariadenie vám zanechá zdravý, čistý vzduch a pocit pohodlia. Kamene obsiahnuté v súprave tiež umožnia ozonizáciu vody.

Vlastnosti:

  • pohodlný a ľahko použiteľný
  • tichý a efektívny
  • Zástrčka EÚ - bez akýchkoľvek adaptérov môžete zariadenie pripojiť kdekoľvek chcete
  • nový produkt, ideálny aj ako darček
  • vysoký výkon - 15W
  • tvorba ozónu 400mg / h

Ozonizácia:

Odstráňuje pesticídy, fosfáty, dusičnany, dusitany, antibiotiká, hormóny, mikrobiálnu kontamináciu, konzervačné látky a kovové kontaminanty z potravín ničí baktérie, vírusy, plesne, spóry húb osviežuje a čistí potravinové výrobky, zlepšuje chuť a predlžuje ich trvanlivosť.

Čo je ozón?

Ozón je forma kyslíka, ktorá má v molekule namiesto dvoch atómov kyslíka tri atómy, ale rýchlo sa rozkladá a mení sa na kyslík. Ako sa vyrába ozón? Väčšina zariadení používa na simuláciu blesku metódu korónového výboja.


Ako používame ozón?

Ozón je jeden z najsilnejších dezinfekčných a oxidačných prostriedkov. Ničí baktérie E.coli, Listeria, Salmonella, Giardia a Cryptosporidium efektívnejšie ako bežné dezinfekčné prostriedky, ako napríklad chlór. V skutočnosti ozón zabíja E. coli viac ako 3 000-krát rýchlejšie ako chlór. Po vytvorení OZONE vnikne do trhlín, kobercov, záclon, nábytku atď. Keď sa ďalší atóm kyslíka rozpadne na molekuly ozónu, dezinfikuje a oxiduje. Ako dezinfekčný prostriedok tieto atómy rýchlo ničia baktérie, plesne a zápachy.

Je ozón bezpečný?

Áno, ale je dôležité v akej koncentrácií. Ozón vo veľmi vysokých koncentráciách môže dráždiť sliznice a dýchacie cesty. Bezpečná a mierna produkcia ozónu čistí vzduch. Pred použitím generátora ozónu si prečítajte priložený návod. Ozón môže zhoršiť nejake respiračné ochorenia ako astma. Po vyčistení miestnosti ozónom ju vyvetrajte minimálne 3 hodiny.


Ako dlho zostáva ozón vo vzduchu?

Ozón sa veľmi rýchlo zmení na kyslík. Tento proces trvá  30 minút.

Kam umiestniť generátor ozónu do miestnosti?

Ak na čistenie vzduchu používate ozón, odporúča sa umiestniť generátor vysoko, nevdychovať ozón priamo zo zariadenia. Vysoko umiestnené zariadenie pomáha rovnomerne rozptýliť ozón v miestnosti. Ozón je ťažší ako vzduch, takže prirodzene klesne na dno. Pomocou ventilátora sa tiež môže rozptýliť ozón v miestnosti. Nikdy neklaďte generátor ozónu na podlahu!

Ako často je potrebné izbu vyčistiť?

V zložitých pracovných podmienkach alebo vážne znečistených miestnostiach by sa generátor ozónu mal používať každé 2 - 3 týždne. V izbách s klimatizáciou raz ročne na začiatku sezóny.
Ozón - bežné sterilizačné činidlo  Ozón (O3) aktívnejší ako molekuly kyslíka (600 krát aktívnejší ako chlór), účinne oxiduje. Jeho oxidácia sa bežne používa na sterilizáciu, eliminuje baktérie a odstraňuje toxický zápach. Ozón je celosvetovo uznávaný ako účinný sterilizátor. Jeho sterilizačná kapacita je dvojnásobná ako u chlóru. Po sterilizácii sa navyše redukuje na kyslík, chemická látka to nedokáže.


Ako funguje ozón na tabakový dym?

Ozón je veľmi účinný pri odstraňovaní zápachu tabaku z miestností.

Balenie obsahuje:

  • generátor ozónu
  • dve hadice
  • dva kamene na ozonizáciu vo vode
  • užívateľská príručka
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A