Pripravili sme pre Vás

praktické Vianočné darčeky !


Stačí, ak do 26.12.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček podľa Vášho výberu, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darčeky vyberáme tak, aby boli rovnako vhodné aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Vianoce už v novembri: nakupujte u nás a vyberte si praktický darček. (kliknite pre viac informácií)

Zdravotné ortopedické matrace

Zdravotné ortopedické matrace pre kvalitný a ničím nerušený spánok. Matrace vysokej kvality, dokážu sa dokonale prispôsobiť tvaru ľudského tela a tým počas spánku udržiavajú chrbticu v optimálnej polohe. Ortopedické matrace s dlhou životnosťou so zárukou zdravotnej nezávadnosti. Ponúkame zdravotné ortopedické matrace Saturn, HAPI, latexové a detské matrace BAMBINO, nepremokavé plachty, podložky pod matrac a termoregulačné prikrývky CATANIA.
Bed@Bed Anup

Táto vlastnosť napomáha uvoľni a zrelaxovať chrbticu, šľachy a svaly, predchádza ischiatickým problémom, vyrovnáva poškodené držan..

289,00€

Základ matraca tvorí 3-zónovo profilovaná kombinácia jednej vrstvy SONNOCELU a jednej vrstvy SONNOCE..

Bed@Bed, Eset

Matrac má na ložnej ploche anatomické 3 - zónové tvarovanie, ktoré zaisťuje ideálnu polohu chrbtice v priebehu spánku a ľahkú masáž. Matrac..

290,90€

Kvalitný sendvičový matrac s jadrom tvoreným zónovým sendvičom SONNOCEL peny veľkej hustoty s vý..

Dormisan Luna

Základ matraca tvorí 19 cm jadro z peny SONNOCEL (25). Pre luxusný pocit spania a prispôsobenia sa telu je na povrchu matraca pevne uchyten..

550,00€

Luxusný matrac zo špeciálnej edície matracov Dormisan so špičkovými anatomickými a ortopedickými..

Matrac Bed@Bed HAPI

Matrac Bed@Bed ,HAPI pozostáva zo 7 anatomických zón. Jadro zo zónovo profilovanej tzv. studenej Sonnocel peny tvorí kombinácia priečne vyr..

415,00€

Doprajte si dokonalý relax a kvalitný spánok na luxusnom ortopedickom matraci. Matrac Bed@Bed HAPI je..

Ovčie rúno CATANIA

Antialergénna deka z ovčieho rúna dokonale zodpovedá potrebám ľudského tela, pretože vytvára tie najlepšie podmienky pre spánok a ..

148,00€

S hrejivou dekou Catania z ovčieho rúna si jedinečný pocit tepla užijete skutočne kdekoľvek a kedy..

Podložka pod matrac Dormisan

Pri znečistení podložky pod matrac plesňou, dôsledne vyvetrajte a vysušte matrac a šetrne vyčistite posteľ a rošty prípravkom proti plesni. ..

17,50€

Podložka pod matrac proti vlkosti minimalizuje vplyv vlhkosti a prašnosti na matrac. Je vyrobená z pol..

Základ matraca tvorí Sonnocel 30 , ktorý zaručuje vysokú elasticitu v porovnaní s polyuretánovými penami.Odporúčame pre všetkých čo obľubujú..

199,00€

Ortopedický matrac so Sonnocelom, ktorý tvorí základ matraca sa vyznačuje vynikajúcimi anatomický..

Vzdušnosť matraca zvyšuje špeciálny odvetrávací lem z 3D látky.Základ matraca tvorí SONNOCEL 30, čo zaručuje dlhú životnosť tohto matraca a ..

155,00€

Ortopedický matrac Jupiter je vhodný pre všetky vekové skupiny.Plne sa dokáže prispôsobovať Váš..

Zdravotný matrac má vďaka svojmu špecifickému prevedeniu vynikajúce ortopedické vlastnosti.Komfortný zdravotný latexový matrac, ktorého povr..

332,00€

Komfortný zdravotný latexový matrac vám umožní zažiť skutočnú relaxáciu svalov chrbta a celéh..

Materiál je priedušný, nealergický a hygienickosť použitého materiálu ocenia aj alergici a astmatici.Základ matraca tvorí kombinácia Sonnoce..

189,00€

Ortopedický matrac so Sonnocelom, ktorý tvorí základ matraca a vyznačuje vynikajúcimi anatomickým..

Táto vrstva má neprekonateľnú tvárnosť a schopnosť prispôsobiť sa všetkým častiam tela, vďaka tomu napomáha: uvoľniť a zrelaxovať chrbt..

245,00€

Zdravotný matrac Pluto new je luxusný 3-zónový ortopedický matrac s nosnou vrstvou „SONNOCELu visc..

Počas spánku udržuje chrbticu v prirodzenej polohe. Základ matraca tvorí SONNOCEL 30, ktorý zaručuje dlhú životnosť matraca a jeho zdravotn..

114,00€

Ortopedický matrac Saturn je na bežné používanie, ktorý sa dokáže perfektne prispôsobiť Vášmu..

Zobrazenie 1 až 12 z 14 (2 stránok)