Opierka chrbta s vankúšikom pod hlavu modrá

Kód produktu: OP701

0 / 5

35,00 €
Skladom
21 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Máte doma seniora alebo pacienta, ktorý musí byť na lôžku? Chce si aspoň občas trošku sadnúť, ale potrebuje sa pri tom opierať o niečo pevné? Vankúše v tomto prípade nepostačujú? Vhodným riešením je opierka chrbta s vankúšikom pod hlavu.

Opierka chrbta s vankúšikom pod hlavu je veľmi praktická pomôcka pre ležiacich pacientov a ich opatrovateľov. Pacientovi umožňuje v polohe sedu pevné opretie sa. Sklon operadla sa dá nastaviť na 6 rôznych polôh. Je veľmi vhodné napríklad ak si chce pacient čítať, pri jedení, alebo len tak zmeniť na chvíľku polohu z ležania na sedenie. Vankúšik, ktorý je vo vrchnej časti tohto operadla je odnímateľný na pevný suchý zips. Zároveň, je ale prichytený o rám opierky, takže sa len jednoducho odlepí a prehodí sa za opierku.

Materiál a údržba:

Opierka chrbta je vyrobená z pevnej kvalitnej kovovej konštrukcie bielej farby. Priedušná opora je z rezistantnej umývateľnej veľmi pevnej textílie. Mäkká odnímateľná opierka hlavy z rovnakého materiálu, zároveň vystužená hubkou, pre pohodlnejšie opretie hlavy. 

Čistenie je vhodné vlhkou handričkou. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky. Po vyčistení je potrebné nechať opierku vysušiť, alebo vyutierať do sucha. 


Opierka chrbta
Šírka operadla: 55 cm
Rozmery a hmotnosť
Celková šírka: 63 cm
Výška: minimálna (1 stupeň): 27 cm, maximálna (6 stupeň): 59 cm
Rozmery: vankúšik: 33 cm x 17 cm
Materiál
Farba: modrá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A