Okuliare na PC s antireflexnou vrstvou Blogerky

Kód produktu: OK678

0 / 5

17,90 €
Skladom
17 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Buďte štýlová a chráňte svoje oči aj počas práce na počítači! Antireflexné okuliare na pc pomôžu udržať si zrak dlhšie čerstvý a svieži. Prispievajú k celkovému zlepšeniu videnia, zlepšeniu vnímania kontrastov a k vyššiemu optickému komfortu používateľa.

Ľahké a pohodlné imidžové dámske okuliare sú vhodné nie len pre všetky štýlové blogerky. Antireflexné okuliare so zaujímavým rámom vytvárajú súvislý celok, ktorý je skvelým doplnkom a ešte k tomu aj chráni Váš zrak! Tenký kovový rám dokonalo dopĺňa tento model. Okuliare majú filtre UV400 cat.0 a spĺňajú normy EÚ.

Základným ochranným prvkom PC okuliarov je antireflexná vrstva nanášaná na okuliarové sklá (resp. na ľahučké plastové šošovky okuliarov). Antireflexná vrstva eliminuje rušivé svetelné odlesky, čím zlepšuje priepustnosť svetla sklami okuliarov. Prispieva k celkovému zlepšeniu videnia, zlepšeniu vnímania kontrastov a k vyššiemu optickému komfortu používateľa.

Každý pár okuliarov je v  sade s puzdrom a handričkou, čo z nich robí atraktívny darček  pre milovaného človeka.

Technológia BLUECUT - BLUE LIGHT FILTER

  • Okuliare odrážajú modré svetlo, ktoré je vyžarované zo zariadení, ako sú  monitory, televízory, tablety a dokonca aj LED žiarovky.  
  • Škodlivé modré svetlo  spôsobuje rôzne druhy  poškodenia  nášho oka - hlavne ovplyvňuje sietnicu.
  • Medzi účinky vystavenia modrému svetlu, ktoré je cítiť veľmi rýchlo, patria suché oči, bolesti hlavy, ťažkosti so zaspávaním atď.
  • Okuliare majú povlak  BLUE CUT , vďaka ktorému  odfiltrujú  časť modrého svetla, takže množstvo, ktoré sa vám dostane do očí, sa blíži k prirodzenej úrovni.
  • Šošovky navyše poskytujú úplnú ochranu pred UVA a UVB žiarením.

Rozmery:

  • šírka šošovky 51 mm
  • šírka rámu 22 mm
  • dĺžka rámu 134 mm

Technické parametre
Pohlavie: dámy
Typ šošovky: antireflexné
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A