Masážna pomôcka na akupresúru krku

Kód produktu: MP789

0 / 5

  • Zelená
8,90 €
do 7 prac. dní
9 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Máte bolesti krčnej chrbtice? Uľavte si od bolesti šije a krku a užite si príjemnú masáž krčnej chrbtice pomocou masážnej pomôcky na akupresúru krku, ktorú hravo zvládnete aj sami!

Masážna pomôcka na akupresúru krku je unikátnou masážnou terapia, ktorá pomáha pri odstraňovaní svalového napätia a znižovania stresu. Masažér krku pôsobí prostredníctvom masážnych valčekov cielene na hlavné akupresúrne body na krku, čím uvoľní od bolesti a okrem toho si užijete aj príjemnú relaxačnú automasáž. 

Masážne valčeky  sú vyrobené z na dotyk príjemného silikónu, dajú sa jednoducho demontovať, čím je ich čistenie jednoduchšie a sú hygienickejšie pri používaní viacerými osobami.

Výhody používania pomôcky na masáž krku:

  • znižuje stres,
  • uvoľňuje napätie celého tela,
  • stimuluje kľúčové tlakové body,
  • podporuje zdravý spánok,
  • eliminuje bolesti krku a šije, 
  • uvoľňuje napätie v krku. 

Jednoduché používanie:

Vyklopte masážnu pomôcku na akupresúru krku, uložte masážne guličky na zadnú časť krku a súčasne stlačte obidve ramená, aby ste rovnomerne masírovali krk a šiju. Masáž je vykonávaná jednoduchým pohybom rozťahovania rúčiek, vďaka čomu si sami určíte silu a intenzitu vykonávanej masáže. 


Materiál
Farba: modrá, zelená
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A