Ochranné okuliare s gumičkou Climax 539

Kód produktu: OK023

0 / 5

11,90 €
5-7 pracovných dní
4 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Ochranné okuliare s gumičkou Climax 539 sú univerzálne ochranné okuliare určené na ochranu zraku pred poškodením mechanickým alebo tepelným. Okuiare majú elastickú gumku, ktorá sa dokonale prispôsobí hlave. Vďaka ich špeciálnemu dizajnu sú vhodné aj pre lekárov na medicínske účely a dajú sa použiť aj pri nosení korekčných okuliarov.

Viditeľnosť cez sklá okuliarov je veľmi jasná a bez akéhokoľvek skreslenia. Ochranné okuliare sú určené na používanie v zdravotníctve na ochranu zraku pred možným nakazením vírusom, okrem iného aj na brúsenie a na všetky práce, kdekoľvek je človek vystavený trieskam. Môžu ich tiež používať maliari a pri akýchkoľvek montážnych prácach, pri ktorých existuje riziko poškodenia očí, ako napríklad aj pri kosení trávi. 

  • Určené na ochranu očí pred postriekaním tuhými alebo kvapalnými látkami, ktoré sa vyskytujú počas ručného a strojového spracovania kovov, dreva, plastov, keramiky atď
  • Elastická guma, vďaka ktorej dokonale padnú.
  • Chráni pred nárazom častíc s hmotnosťou 43 g pri rýchlosti 5,1 m / s.
  • Flexibilný vinylový rám.
  • Môže sa používať s prescipitačnými okuliarmi.

Okuliare spĺňajú normu EN166: 2002.


Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 0.1 kg

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A