Ochranné okuliare číre

Kód produktu: OK568

0 / 5

2,50 €
Skladom
3 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Ochranné okuliare číre sú veľmi ľahké a pohodlné okuliare vhodné na každodenné použitie. Ochránia Vaše oči v každej situácii, kde existuje riziko poškodenia zraku. Poskytujú ochranu pred malým postriekaním pevných látok s energiou nárazu až 45 m / s (F). Tieto okuliare môžete nosiť súčasne s dioptrickými okuliarmi.

Ochranné okuliare číre sú ideálne na bicyklovanie, chôdzu, pri rybolove, počas laboratórnych prác, pri kovoobrábaní, spracovaní dreva, brúsení, maľovaní, jednoducho kdekoľvek.

Tieto okuliare sú navrhnuté tak dômyselne, že sú vhodné na tvár 99% európskych občanov! Je možné ich používať aj v zdravotníctve.

Vlastnosti – ochranné okuliare číre:

  • optická trieda 1
  • nastavenie dĺžky 
  • čierny rám
  • malé otvory na konci stranice (rámu), ku ktorým môžete pripevniť napríklad šnúrku, aby ste si okuliare mohli zavesiť na krk
  • určené na ochranu očí pred postriekaním pevnými látkami, ktoré sa vyskytujú pri ručnom a strojovom spracovaní kovov, dreva, plastov, keramiky, ťažby atď.
  • poskytujú ochranu pred malým postriekaním pevných látok s energiou nárazu až 45 m / s (F)

Je potrebné zdôrazniť, že ide o ochranné okuliare. Spĺňajú všetky požadované parametre ochrany - spĺňajú prísne normy EN166. Môžu byť teda použité na mnohých pracoviskách, kde existuje riziko poškodenia očí.


Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 0.3 kg
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A