Ochrana palca pri Hallux Valgus

Kód produktu: KR004

0 / 5

7,90 €
Skladom
7 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Spôsobuje vám Hallux Valgus bolesť pri chôdzi? Eliminujte svoju bolesť nôh praktickým elastickým chráničom na vybočený palec.

Zdravotná pomôcka z elastickej tkaniny zmierňuje oter palca s halluxom v topánke, zabraňuje drobným bočným zraneniam, chráni a izoluje boľavé miesto, pomáha v hojení kože.

Použitie ochrany palca pri hallux valgus

Zdravotnú pomôcku opatrne natiahnite na chodidlo a postihnutý palec tak, aby ste mali silikonovú ochranu na vonkajšej strane palca. Elastický chránič na halux môžete nosiť pod ponožku, ale aj do topánok s otvorenou špicou. Chránič bolestivých haluxov je vyrobený z elestickej tkaniny vo forme tunela, ktorý sa nasadzuje na chodidlo a palec. Je vyplnený silikónovou vrstvou na vonkajšej strane palca . Vďaka vysokej elasticite má univerzálnu veľkosť a je vhodný na pravú i ľavú nohu.  

Balenie

V balení sa nachádza 1 kus chrániča haluxu , preto, keď chcete používať túto zdravotnú pomôcku na obe nohy, objednajte si 2 balenia. Veľkosť univerzálna, pravá aj ľavá noha.

Údržba

Produkt čistite teplou vodou s pridaním jemného saponátu. Nesušiť na tepelnom zdroji!


Rozmery a hmotnosť
Balenie: 1 ks
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A