O nás

Vítame Vás v našom internetovom obchode Tual - zdravotnícke potreby.

Chcete zmierniť ťažké obdobie vášmu blízkemu? Túžite dať sebe a vašej rodine to najlepšie? U nás nájdete širokú škálu výrobkov pre zdravie, aktívny oddych, krásu aj relax, ktoré uspokojujú želania a požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Pozrite si našu ponuku zdravotníckych pomôcok, výrobkov pre seniorov či produktov pre podporu dobrého zdravia.

Ponúkame špeciálne zdravotnícke pomôcky a zariadenia na diagnostiku, prevenciu aj liečbu rôznych chorôb, moderné prístroje a kozmetiku na domáce použitie, profesionálne lekárske zariadenia a materiály pre lekárov, nemocnice, domovy sociálnych služieb a seniorov.

Výber zdravotných, masážnych pomôcok ako i produktov dennej hygieny pre všetky vekové kategórie neustále rozširujeme a dopĺňame, pretože vieme, že zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. V našej ponuke nájdete len zdravotnícke pomôcky a zariadenia, ktoré sú certifikované, a preto ich môžete bezpečne používať doma, v nemocniciach alebo v domovoch sociálnych služieb. Mnohé z nich dokázali uľahčiť život seniorom, chorým, zdravotne postihnutým pacientom. Pomohli im vrátiť stratenú istotu, vieru a nájsť opäť radosť zo života.

Radi odpovieme na Vaše prípadné otázky na telefónom čísle: +421910 910 363 alebo formou e-mailu: info@e-zdravotnickepotreby.sk.

Tešíme sa na Vás!

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A