U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

O nás

Vítame Vás v našom internetovom obchode Tual - zdravotnícke potreby.

Počiatok firmy TUAL s.r.o. sa dátuje od decembra 2004, kedy svoju činnosť začala výdajňa zdravotníckych pomôcok v meste Giraltovce. Zaoberáme sa výdajom a predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

Druhá prevádzka ALMA-MK,  bola otvorená v decembri 2009 vo Svidníku. Výdajňa sa nachádza na ulici MUDr. Pribulu 1.

Pre pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb sme  spustili od 1. mája 2012 internetový obchod.

Vďaka Vášmu záujmu a  spokojnosti sme pre Vás otvorili tretiu kamennú prevádzku MESSIS - MK, ktorá je otvorená od 02.09.2014 v Poprade na Francisciho 20.

V zmysle našej firemnej filozofie sa snažíme orientovať v prvom rade na klienta, porozumieť jeho potrebám a naplniť ich. Preto naše laborantky na každej prevádzke sú ochotné poradiť a pomôcť ku konečnej spokojnosti klienta a aj takýmto prístupom aspoň trošku prispieť k uľahčeniu ťažkých životných situácií niektorých klientov.

Sme evidovaní pod číslom povolenia 2855/2014/OZ-HAR, ktoré vydal VÚC Prešov. Kód PZS: P43227134301

Vieme Vám poradiť s výberom tých pravých pomôcok a prístrojov. Radi odpovieme na Vaše prípadné otázky na telefónom čísle: +421910 910 363 alebo formou e-mailu: info@e-zdravotnickepotreby.sk.

Veríme, že s našimi službami budete spokojní.

Tešíme sa na Vás!