Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

O nás

Vítame Vás v našom internetovom obchode Tual - zdravotnícke potreby.

Chcete zmierniť ťažké obdobie vášmu blízkemu? Túžite dať sebe a vašej rodine to najlepšie? U nás nájdete širokú škálu výrobkov pre zdravie, aktívny oddych, krásu aj relax, ktoré uspokojujú želania a požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Pozrite si našu ponuku zdravotníckych pomôcok, výrobkov pre seniorov či produktov pre podporu dobrého zdravia.

Ponúkame špeciálne zdravotnícke pomôcky a zariadenia na diagnostiku, prevenciu aj liečbu rôznych chorôb, moderné prístroje a kozmetiku na domáce použitie, profesionálne lekárske zariadenia a materiály pre lekárov, nemocnice, domovy sociálnych služieb a seniorov.

Výber zdravotných, masážnych pomôcok ako i produktov dennej hygieny pre všetky vekové kategórie neustále rozširujeme a dopĺňame, pretože vieme, že zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. V našej ponuke nájdete len zdravotnícke pomôcky a zariadenia, ktoré sú certifikované, a preto ich môžete bezpečne používať doma, v nemocniciach alebo v domovoch sociálnych služieb. Mnohé z nich dokázali uľahčiť život seniorom, chorým, zdravotne postihnutým pacientom. Pomohli im vrátiť stratenú istotu, vieru a nájsť opäť radosť zo života.

Keďže pokrok ide dopredu, neustále sa vzdelávame, aby sme vám my i naši zamestnanci vedeli vždy odborne poradiť a pomohli vám s výberom pre vás najideálnejších zdravotných pomôcok. Od roku 2004, keď sme otvorili našu prvú výdajňu zdravotníckych pomôcok v Giraltovciach, sa rady našich spokojných zákazníkov denne rozširujú. Vďaka inovatívnym technológiám dokážete aj vy dnes urobiť veľa pozitívneho pre vaše zdravie, tešiť sa z pokrokov a úspešného zotavovania sa vášho blízkeho.

Vyberte si zdravotnícke pomôcky pre seba, vášho blízkeho v pohodlí domova na www.e-zdravotnickepotreby.sk alebo navštívte naše prevádzky v Giraltovciach, Svidníku, na ulici MUDr. Pribulu 1.

Vieme Vám poradiť s výberom tých pravých pomôcok a prístrojov. Radi odpovieme na Vaše prípadné otázky na telefónom čísle: +421910 910 363 alebo formou e-mailu: info@e-zdravotnickepotreby.sk.

Tešíme sa na Vás!