Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Nočná bandáž na Hallux Valgus


Cena s DPH:
9,48€

Spôsobuje vám vybočený palec nepríjemnú bolesť? Účinným spôsobom korekcie Hallux Valgus je bandáž s dlahou.

Nočná bandáž na vybočený palec na nohe  je kombináciou dlahy a mäkkej koženej pracky s upínacou páskou zo suchého zipsu, ktorý umožňuje stupňovať tlak na vyrovnanie osi palca.   Stabilným a prirodzeným spôsobom vyrovnáva polohu kĺbu počas spánku, zmenšuje napätie a zvyšuje pocit pohodlia počas chôdze. Pri jej používaní buďte trpezlivý a bandáž používajte pravidelne, aby ste si mohli užívať chôdzu bez bolesti.

Použitie nočnej bandáže na Hallux Valgus

Bandáž s dlahou na korekciu haluxu používajte na noc , počas spánku. Aby nedošlo k samovoľnému uvoľneniu bandáže v priebehu noci, odporúča sa navliecť si na nohu cez bandáž ponožku. Návod k nasadeniu dlahy na nohu nájdete v balení ortopedickej  pomôcky. Bandáž nie je určená pre chôdzu.

Pri objednávke si vyberte bandáž podľa toho, či potrebujete korekciu na palec ľavej alebo pravej nohy, pretože bandáž je na každú nohu tvarovaná zvlášť.

Čo zapríčiňuje vznik Hallux Valgus?

Nosenie nevhodnej obuvi, nadmerná záťaž predných častí nôh a pôsobenie ďalších vplyvov oslabuje väzivo a vedie k deformácii palca. Z kozmetického problému sa z vybočeného palca môže veľmi rýchlo stať veľmi bolestivá záležitosť. Pokiaľ sa halux nezačne liečiť včas, dochádza k deformáciám ďalších prstov a chôdza je čím ďalej tým viac bolestivejšia. Predíďte zbytočnej bolesti a lekárskemu zákroku a používajte nočnú bandáž pre korekciu vybočeného palca na nohe.  

Balenie

obsahuje 1 ks bandáže.


Rozmery a hmotnosť
Balenie 1ks

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: