Nočná bandáž na Hallux Valgus

Kód produktu: KR101

0 / 5

12,90 €
Skladom
12 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Spôsobuje vám vybočený palec nepríjemnú bolesť? Účinným spôsobom korekcie Hallux Valgus je nočná bandáž s dlahou.

Nočná bandáž na vybočený palec na nohe je kombináciou dlahy a mäkkej koženej pracky s upínacou páskou zo suchého zipsu, ktorý umožňuje stupňovať tlak na vyrovnanie osi palca.  Stabilným a prirodzeným spôsobom vyrovnáva polohu kĺbu počas spánku, zmenšuje napätie a zvyšuje pocit pohodlia počas chôdze. Pri jej používaní buďte trpezlivý a bandáž používajte pravidelne, aby ste si mohli užívať chôdzu bez bolesti.

Použitie nočnej bandáže na Hallux Valgus

Bandáž s dlahou na korekciu haluxu používajte na noc , počas spánku. Aby nedošlo k samovoľnému uvoľneniu bandáže v priebehu noci, odporúča sa navliecť si na nohu cez bandáž ponožku. Návod k nasadeniu dlahy na nohu nájdete v balení ortopedickej  pomôcky. Bandáž nie je určená pre chôdzu.

Čo zapríčiňuje vznik Hallux Valgus?

Nosenie nevhodnej obuvi, nadmerná záťaž predných častí nôh a pôsobenie ďalších vplyvov oslabuje väzivo a vedie k deformácii palca. Z kozmetického problému sa z vybočeného palca môže veľmi rýchlo stať veľmi bolestivá záležitosť. Pokiaľ sa halux nezačne liečiť včas, dochádza k deformáciám ďalších prstov a chôdza je čím ďalej tým viac bolestivejšia. Predíďte zbytočnej bolesti a lekárskemu zákroku a používajte nočnú bandáž pre korekciu vybočeného palca na nohe.  

Balenie

obsahuje 1 pár.


Rozmery a hmotnosť
Balenie: 2ks
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A