Nevysypateľná miska pre deti Gyro Bowl

Kód produktu: NM199

0 / 5

4,99 €
Skladom
4 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Aj pre Vás je občas kŕmenie dieťatka veľký boj? Musíte po jedle upratovať celú kuchyňu? S revolučnou nevysypateľnou miskou pre deti Gyro Bowl je tomu koniec! Misku môže dieťa akokoľvek preklápať, či otáčať a aj tak sa z nej nič nevysype ani nevyleje.

Stabilná a veľmi odolná miska Vás určite prekvapí svojimi super vlastnosťami. Miska Gyro Bowl je špeciálne navrhnutá tak, aby po akomkoľvek pohybe s ňou ostalo jedlo Vášho dieťatka stále vo vnútri.

Produkt bol vyrobený tak, aby sa vnútorná misa otáčala o 360 stupňov, a potraviny vždy zostali na svojom mieste vo vnútri. Deti preto môžu jesť svoje občerstvenie kdekoľvek, a rodičia budú mať radosť z poriadku.

Miska je okrem svojej praktickosti aj veľmi pekná, farebná, čím zlepšuje vizuálne vnímanie dieťaťa. Jej súčasťou je aj viečko, vďaka čomu sa dá uzavrieť a jej obsah tak uskladniť.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: šírka: 170 mm, výška: 65 mm, priemer misky: 85 mm, hĺbka misky: 50 mm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A