Náramok záchrany

Kód produktu: NZ505

0 / 5

9,50 €
do 7 prac. dní
9 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Náramok záchrany na suchý zips s nerezovou známkou s označením príslušnej diagnózy môže Vám alebo Vašim blízkym v kritickej situácii zachrániť život. Nápis označujúci chorobu je veľmi dôležitý pre laickú prvú pomoc alebo pre záchranárov.

Aj takáto na prvý pohľad banálna maličkosť môže zachrániť život.

Textilný náramok so zapínaním na suchý zips oceníte pre jeho prispôsobivosť a jednoduchosť zapínania. Je vyrobený z jemného materiálu vysokej kvality. Saténovo-matný povrch nerezovej známky a gravírovanie na náramku zachová Vaše dôležité údaje potrebné pri bezprostrednom ohrození života všade a za každého počasia. 

Náramok je vhodný k dennému noseniu, pri športovaní, turistike, na dovolenkách, kúpeľných liečbach – nosenie je vhodné aj do vody, takže ho môžete mať so sebou jednoducho všade. 

Vďaka reflexným prvkom je náramok viditeľný aj v tme, takže v prípade núdze určite priláka pozornosť.

Doporučujeme, aby ste si na druhú prázdnu stranu náramku dali dogravírovať číslo na najbližších. Netreba zabúdať na to, že niekedy sa pohybujeme mimo domova väčšinou bez akéhokoľvek dokladu alebo zdravotnej kartičky. Preto telefónne číslo na príbuzných zohráva v stave núdze dôležitú úlohu.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 22 cm (detský – žltý), 26 cm (čierny), 30 cm (čierny)
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A