Náhradný antidekubitný bublinový matrac fialový

Kód produktu: AM781

0 / 5

33,00 €
Skladom
33 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Náhradný antidekubitný bublinový matrac fialový pôsobí proti preležaninám a je určený na prevenciu a podporu pri liečbe dekubitov 1° (vrátane). Matrac zabezpečí pohodlie, celotelovú masáž a zároveň slúži aj ako prevencia proti tvorbe preležanín.

Antidekubitný matrac s tlakovými výkyvmi má špeciálnu bublinovú štruktúru, vďaka čomu je telesná hmotnosť pacienta rovnomerne rozložená. Matrac je správne vetraný (okysličenie a odvádzanie vlhkosti) a vďaka vynikajúcim izolačným vlastnostiam vzduchu je zachovaný tepelný komfort.

Pri dlhodobo ležiacich pacientoch sú preležaniny často sprievodným javom. Dekubity sú veľmi bolestivé a ich liečba trvá dlho. S antidekubitným matracom zabránite vzniku preležanín a zároveň zabezpečíte jednoduchšie hojenie už vzniknutých dekubitov. Tlakové matrace neeliminujú všetky priame príčiny vzniku dekubitov, ale cyklickou zmenou oporných bodov obmedzujú čas ich dopadu na danú časť tela do takej miery, aby nedochádzalo k ich tvorbe alebo rozvoju.

Antidekubitný matrac so striedavým tlakom zabezpečí ležiacej osobe nielen pohodlie, ale aj celotelovú masáž pomocou vzduchu. Matrac proti preležaninám pre prevenciu a liečbu dekubitov využijete u pacientov so zranením a chorobami pohybového aparátu a centrálneho nervového systému.

Vlastnosti matraca:

  • prevencia a liečba dekubitov do 1 ° (vrátane)
  • 130 striedavo sa nafukujúcich komôr
  • jednoduchý na údržbu vďaka vysoko kvalitnému materiálu (PVC)
  • určený pre osoby s hmotnosťou do 110 kg
  • sada na opravu matracov (nášivky a poistky lepidla a čerpadla)
  • putká na pripevnenie matraca k posteli

Čistenie a údržba:

Z hygienických dôvodov používajte antidekubitný matrac len pre jednu osobu. Buďte opatrní, keď narábate s predmetmi, ktoré by mohli podložku poškodiť. Podložku môžete čistiť vodou a nepenivým antiseptickým mydlom alebo s povrchovým dezinfekčným prostriedkom.

Matrac očistite čistou vodou a handrou utrite do sucha. Nepožívajte matrac, kým na vzduchu úplne nevyschne. Nepoužívajte prostriedky obsahujúce chlór.

Čo sú dekubity, ako ich ošetrovať a ako im predchádzať sa dočítate tu (klikni na odkaz)


Technické parametre
Materiál: PVC
Počet komôr: 130
Hmotnosť a nosnosť
Maximálna nosnosť: 110 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 2,35 kg
Rozmery: 199 x 88 x 8 cm
Materiál
Farba: fialová
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A