Náhradná maska s drénom a rezervoárom ku kyslíkovému koncentrátoru

Kód produktu: YU505

0 / 5

4,50 €
Skladom
4 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Náhradná maska s drénom a rezervoárom ku kyslíkovému koncentrátoru pomáha ľuďom prijímať kyslík vo väčšej koncentrácií. Maska je vhodná pre akýkoľvek kyslíkový koncentrátor.

Náhradná maska s drénom a rezervoárom ku kyslíkovému koncentrátoru sa používajú počas intenzívnej pasívnej kyslíkovej terapie, keď sa ukáže, že tok kyslíka získaný štandardnou kyslíkovou maskou je nedostatočný. Kyslíková maska ​​s rezervoárom sa používa napríklad pri kyslíkovej terapii s vysokou koncentráciou kyslíka s presnou reguláciou koncentrácie.

Rezervoár alebo vrecko má  objem 1L. Maska sa prispôsobí tvári vďaka gumičke. Na nose je pliešok, vďaka ktorému maska pevnejšie drží a oxygenoterapia je účinnejšia. 

Pred prvým použitím dôkladne skontrolujte, či nie je hadička poškodená. Následne nasaďte masku na tvár a pripojte drén ku kyslíkovému koncentrátoru. Kyslíkový koncentrátor zapnite a môžete začať s kyslíkovou terapiou. 


Rozmery a hmotnosť
Celková dĺžka: 210 cm
Objem/ Hmotnosť: 1 L

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A