Nafukovací sedací vak Air

Kód produktu: SV007

0 / 5

 • Čierna
 • Modrá
33,00 € 39,00 €
5-7 pracovných dní
33 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Nafukovací sedací vak Air je perfektným pomocníkom na dovolenku, cestovanie, do záhrady, na pláž alebo kúpalisko. Vďaka šikovnému, praktickému baleniu si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek pôjdete.

Sedací vak Air je nafukovacou verziou klasických tulivakov. Je výnimočný tým, že sa nemusíte trápiť zbytočným nafukovaním, nepotrebujete žiadnu pumpu a je veľmi praktický na prenos, keďže je zbalený ako taška. Či už vyrazíte na hory, pôjdete niekde k vode, alebo chcete len tak relaxovať u seba na záhrade, jednoducho kdekoľvek ste, môžete si vziať nafukovací tuli vak Air so sebou a dopriať si pohodlný kvalitný odpočinok. Spokojne si ľahnite a doprajte si zaslúžený oddych.

Nafukovacie látkové ležadlo Air je tá absolútne najlepšia náhrada za všetky veľké a nepohodlné kempingové stoličky, kreslá alebo gauče. Užite si hudobné festivaly, stanovačky s kamarátmi alebo svoju obľúbenú knihu pri bazéne z pohodlia nafukovacieho vaku na ležanie Air.

Návod na použitie: 

 1. Vyberte ležadlový nafukovací vak z tašky, odsponujte a vyrolujte.
 2. Oboma rukami doširoka otvorte otvor. Držte vyrolovaný vak v rukách a pohybujte sa s otvorom proti smeru vetra alebo sa točte dokola, aby ste dostali vzduch do nafukovacieho tuli vaku na ležanie.
 3. Na konci každého pohybu zachyťte vzduch veľmi rýchlym zatvorením otvoru.
 4. Nafúknutý ležadlový tuli vak dôkladne uzavrite a zaistite sponou. Sedací vak je pripravený poskytnúť Vám maximálny komfort.

*Tip: ak si chcete nafúknuť tuli vak na ležanie Air doma, bez vetra to môže byť problém. Môžete skúsiť  napr. ventilátor.

Ak skúšate nafúknuť sedací vak Air po prvýkrát, buďte trošku trpezliví, chce to cvik! Pre lepšiu ilustráciu odporúčame pozrieť si toto inštruktážne video:

Vlastnosti Nafukovacieho ležadlového tuli vaku:

 1. Vyrobený z hrubého nylónu odolného voči poveternostným vplyvom.

 2. Priestranný v rozloženom stave:

 • Ergonomický dizajn vzduchovej pohovky Air určite zaistí pohodlnú a zdravú oporu tela, a môžete si ju dopriať hneď dvaja vedľa seba, pretože je dostatočne priestranná. V rozloženom stave má rozmery  220cm x 70cm.​​​​ 

 1. Ľahko skladovateľný:
 • Vzduchový nafukovací tuli vak si jednoducho zbalíte a odložíte. Nezaberie veľa miesta! V zloženom stave má rozmery 36cm x 22cm
 1. Ľahko prenosný:
 • Nafukovacie ležadlové tuli vaky Vám dáme zabalené vo vaku rovnakého materiálu a farby, ktorý sa navrchu sťahuje šnúrkou a má praktické ramienko na nosenie v ruke alebo cez rameno.

Technické parametre
Materiál: nylón
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: rozložený stav: 220cm x 70cm zložený stav: 36cm x 22cm
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A