Nabíjačka do auta pre kyslíkový koncentrátor

Kód produktu: NA100

0 / 5

11,00 € 45,00 €
Skladom
50 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Nabíjačku a menič napätia do auta v jednom využijete pri používaní kyslíkového koncentrátora v aute, ale zíjde sa Vám aj na napájanie Vášho notebooku, fotoaparátu, hernej konzoly a pod. na cestách autom.

Praktický menič napätia do auta značky BESTEK, ktorá sa v Amerike považuje za najlepšiu značku v meničoch napätia.

Poskytuje 400W nepretržitý jednosmerný prúd na striedavý prúd a 1000 W špičkového výkonu. Dual 110V poskytuje dostatok energie pre Váš kyslíkový kocentrátor, notebook, digitálny fotoaparát, televízor, ventilátor, chladničku, hernú konzolu, DVD / Blu-Ray prehrávač, GPS, lampy a ďalšie.

Vďaka 5A / 4-portovým USB portom je tento menič ideálny pre nabíjanie telefónov, tabletov a iných zariadení s podporou USB.

Vstavané vymeniteľné poistky 30A / 32V * 2 a chladiaci ventilátor pre bezpečnosť a jednoduchšiu údržbu. Tento výkonový menič má prepätie, preťaženie, pod napätie, prehriatie, ochranu proti skratu.

Dodáva sa s 2 zásuvkami na zapaľovač cigariet do auta a čierno-červenými batériovými svorkami na pripojenie priamo k akumulátoru vozidiel.

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A