Multifunkčný vankúš na krk, hlavu a bedra modrý

Kód produktu: VK010

5 / 5

19,00 €
Skladom
16 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Máte sedavé zamestnanie? Predchádzajte zlému držaniu tela a bolestiam chrbta používaním bedrového vankúša, ktorý je multifukčný, použiteľný aj na podopieranie hlavy a krku v polosede, alebo podopieranie kolien v ľahu.

Bedrový vankúš poskytne pri dlhodobom sedení vašej chrbtici potrebnú oporu. Svojím špeciálnym tvarom zabezpečuje mechanické narovnávanie chrbtice, čím zabraňuje ochabnutému držaniu chrbtice v sede a tým predchádza bolesti spôsobenej nesprávnym sedením. 

Vankúš proti bolesti chrbta - podpora chrbtice je pomôcka, ktorá účinne napomáha k zdravému sedeniu na pracovisku i na cestách. Zdravotný vankúš je celosvetovo uznávanou pomôckou v oblasti zdravého sedenia. Vankúš svojím pôsobením nielen predchádza problémom s chrbticou ale pravidelným používaním dokonca aj lieči chronické stavy.

Ako bedrový vankúš používať:

Posaďte sa na stoličku alebo sedadlo čo najhlbšie. S prehnutím v dolnej časti chrbtice sa predkloňte a umiestnite vankúš horizontálne naprieč dolnou časťou chrbtice, tesne nad pás. Teraz sa zakloňte späť smerom k vankúšu tak, aby pevne držal prehnutie vo vašej chrbtici. Spočiatku to môže byť trochu nepohodlné a budete možno potrebovať ľahko upraviť váš sed. Avšak v priebehu niekoľkých dní by ste sa mali prispôsobiť novej pozícii.

Vankúš je vhodný použiť aj ako podložku pod kolená pri ležaní, alebo aj podopieranie krku a hlavy v polosede. 

Bedrový vankúš jednoducho pripevní o operadlo stoličky alebo sedadlo auta pomocou elastického pásu.


Technické parametre
Hustota peny: 35 kg/m3
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 42 x 18 x 10 cm
Materiál
Farba: tmavo modrá
Náplň: pamäťová pena

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A