Mrkvová tinktúra Hemani 30ml

Kód produktu: MO137

0 / 5

8,30 €
3-5 pracovných dní
9 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

100% prírodný Mrkvová tinktúra Hemani 30ml pomáha pri odstraňovaní toxínov nahromadených v pokožke a dodáva jej sviežejší vzhľad. Pomáha pri uvoľňovaní napätia svalov a rozširovaní ciev. Obsahuje tiež vlastnosti vitamínu A.

Spoločnosť Hemani Group, ktorá bola založená v roku 1949, má pôvod v Pakistane a získala ocenenie Brand of the year award. Hemani má bohaté skúsenosti v oblasti získavania a spracovania prírodných extraktov z byliniek. Výroba prebieha pod prísnou kontrolou kvality aby sa získala vynikajúca kvalita. Oleje Hemani sú 100% prírodné bez umelých farbív. Všetky výrobky sú certifikované podľa noriem ISO9001, 14001 a 18001.

Esenciálne oleje alebo tinktúry Hemani majú blahodárny účinok na celkové zdravie tela a mysle. Majú liečivý a kozmetický účinok a sú delikátnejšie ako bežné esenciálne oleje.

Mrkvový olej alebo tinktúra, interne aj externe, je schopný predchádzať a liečiť infekcie vďaka svojim antivírusovým a dezinfekčným vlastnostiam. Tento olej, ktorý sa aplikuje lokálne na pokožku, lieči otvorené rany, zatiaľ čo orálne - je liekom na vnútorné infekcie, ktoré sa vyvíjajú v ústach, krku, žalúdku, črevách, močových cestách a hrubom čreve.

Mrkvová tinktúra tiež lieči: kašeľ, prechladnutie, chrípka, bronchitída, mumps, osýpky, vyrážky, vredy, vredy, psoriáza, vriedky, gangréna.

Aké sú účinky Mrkvovej tinktúry Hemani 30ml?

 1. Antioxidačné:
 • Esenciálny olej z mrkvových semien spevňuje, hydratuje a revitalizuje pokožku. Môže vám pomôcť udržať si mladú a sviežo vyzerajúcu pleť. Antioxidanty v Hemani mrkvovom oleji skutočne liečia poškodené tkanivo pôsobením oxidantov (voľných radikálov) a bránia im v ďalšom poškodzovaní.
 1. Antiseptické, antivírusové a dezinfekčné:
 • Pri vonkajšom použití môže mrkvová tinktúra znižovať infekcie na pokožke a v otvorených ranách. Má antiseptické vlastnosti.
 1. Cytofylaktické:
 • Esenciálny olej z mrkvových semien stimuluje rast nových buniek a tkanív.
 1. Uvoľňuje stres:
 • Mrkvový olej je v aromaterapii široko používaný kvôli svojej miernej a upokojujúcej aróme, o ktorej sa zistilo, že je veľmi účinná pri zmierňovaní stresu a úzkosti. Zároveň je schopný zmierňovať bolesti svalov
 1. Posilňuje vlasy:
 • Mrkva má veľa výživných látok, ktoré sú pre vlasy prospešné, ako napríklad vitamíny A a E. Sú schopné podporovať rast vlasov a dokonca môžu zabrániť ich vypadávaniu. Hovorí sa, že pravidelné používanie mrkvového oleja môže posilniť a urobia vaše vlasy žiarivejšími. Mrkvový olej tiež vynikajúci prostriedok na zvhlčovanie vlasov a pokožky.
 1. Pôsobí močopudne:
 • Výskum ukázal, že mrkvový olej je silné diuretikum. Zvyšuje výdaj moču, čo pomáha zbaviť sa až 4% telesného tuku. Odstraňuje tiež prebytočnú žlč a kyselinu močovú, znižuje krvný tlak, vylučuje obličkové kamene, vylučuje mikróby spôsobujúce infekcie a udržuje naše obličky čisté.
 1. Zmierňuje plynatosť: 
  Pomáha eliminovať plyny nahromadené v žalúdku a črevách a prinášajú výraznú úľavu.
 1. Je schopný odstrániť všetky druhy toxínov z tkanív
 • Je schopný odstrániť všetky druhy toxínov z tkanív, svalových vlákien, krvi, kĺbov a vnútorných orgánov, predchádzať chorobám ako je žltačka, dna, opuchy, artritída.
 1. Reguluje menštruačné cykly
 1. Chráni pokožku pred UV lúčmi
 • Zlepšuje zrak: 
  Vitamín A obsiahnutý v oleji z mrkvových semien pomáha zraku. Regeneruje poškodenie tkaniva v očiach a zabraňuje tvorbe nových.

   

Ako sa Mrkvová tinktúra Hemani 30ml používa?

 1. Telo a tvár: Primerané množstvo tinktúry naneste prstami na čelo, líca a bradu; môžete aplikovať aj na krk, dekolt i pokožku celého tela. Jemne krúživými resp. klepavými pohybmi vmasírujte do pokožky a nechajte vstrebať.
 • Ak máte suchú, zrelú pokožku, mrkvový olej vám môže nesmierne pomôcť. Vitamíny C a E v ňom obsiahnuté spolupracujú na zlepšení stavu kožných buniek a na dostatočnej hydratácii. Vďaka tomu je pokožka zvlhčená, vylučovanie mazu sa udržuje v rovnováhe, zároveň sa neupchávajú póry. Olej tiež stimuluje rast nových kožných buniek a dodáva pokožke svieži a mladý vzhľad.
 1. Pri opaľovaní: Má vysoký prirodzený UV faktor, preto je vhodný ako prísada do domácich krémov na opaľovanie. Napomáha a predlžuje opálenie.
 1. Vlasy: Naneste olej pred umytím na vlasy a pokožku hlavy pre dokonalú výživu vlasovej pokožky a suchých, rozštiepených končekov vlasov, resp. následne po ich umytí na uľahčenie rozčesávania.
 1. Vnútorne: ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku
 1. V kuchyni: podľa chuti a potreby
 1. Určený na každodenné použitie

Upozornenie: Oleje by sa mali skladovať tesne uzavreté, na chladnom mieste, mimo dosahu zdrojov tepla a svetla


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 30 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A