Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Vzpriamovač pre dospelých

Nedokáže váš blízky v dôsledku choroby či úrazu samostatne stáť? Pomôcť mu vrátiť radosť zo života dokážete vertikalizátorom. Vzpriamovač pre dospelých je jednoduché zariadenie, ktoré umožňuje ľuďom so zníženou motorickou aktivitou postaviť sa a chodiť. Parapódiom pomôžete vášmu príbuznému aktívne sa zapojiť do rehabilitácie, ale tiež predísť a zmierniť depresívne stavy z prekonávania náročného obdobia. Vedecký výskum už dávno dokázal pozitívny vplyv používania vzpriamovača na psychický i fyzický stav pacienta. Potrebujete viac informácií o modeloch a technických možnostiach vertikalizátora? Zavolajte nám alebo nás kontaktujte mailom.

zobrazit viac ...

Používaním dynamického parapódia sa u dlhodobo ležiaceho pacienta eliminuje riziko vzniku preležanín, problémy s krvným obehom a ďalšie zdra..

950,00€

Dynamické parapódium pre dospelých je jedinečná zdravotná pomôcka, ktorá pomáha v procese rehabi..

Dynamický vertikalizátor REHABILITO so sedákom využijú pacienti s pokročilým reumatickým ochorením so svalovou dystrofiou so skler..

830,00€

Dynamické parapódium REHABILITO so sedákom je výborným pomocníkom pre skvalitnenie života paciento..

Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)