Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

V našom eshope si pohodlne objednáte aj zdravotné pomôcky, ktoré vám predpísal lekár na lekársky poukaz.

Nákup na splátky cez QUATRO

Zdravotnú pomôcku u nás kúpite rýchlo a jednoducho aj na splátky cez Quatro.

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Detský vzpriamovač

Trpí vaše dieťa DMO, svalovou dystrofiou alebo je po úraze a nedokáže samo stáť? Pomôžte vášmu dieťaťu postaviť sa detským vzpriamovačom. Detský vertikalizátor poskytuje dieťaťu potrebnú oporu v stoji. Ako dynamické chodítko - parapódium sa stáva stabilnou a bezpečnou oporou pri chôdzi a zároveň je jedinečným priestorom pre rehabilitáciu. Vzhľadom na široké možnosti nastavenia dokážete detský vzpriamovač optimálne prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. V našom obchode nájdete široký výber zdvíhacích zariadení , vertikalizátorov pre deti, invalidných vozíkov a detských rehabilitačných bicyklov. Vyberte si z našej bohatej ponuky rehabilitačných zariadení pre deti a poskytnite vášmu dieťaťu maximálne pohodlie, bezpečnosť a účinnú liečbu.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.