Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Detský vzpriamovač

Trpí vaše dieťa DMO, svalovou dystrofiou alebo je po úraze a nedokáže samo stáť? Pomôžte vášmu dieťaťu postaviť sa detským vzpriamovačom. Detský vertikalizátor poskytuje dieťaťu potrebnú oporu v stoji. Ako dynamické chodítko - parapódium sa stáva stabilnou a bezpečnou oporou pri chôdzi a zároveň je jedinečným priestorom pre rehabilitáciu. Vzhľadom na široké možnosti nastavenia dokážete detský vzpriamovač optimálne prispôsobiť potrebám vášho dieťaťa. V našom obchode nájdete široký výber zdvíhacích zariadení , vertikalizátorov pre deti, invalidných vozíkov a detských rehabilitačných bicyklov. Vyberte si z našej bohatej ponuky rehabilitačných zariadení pre deti a poskytnite vášmu dieťaťu maximálne pohodlie, bezpečnosť a účinnú liečbu.

zobrazit viac ...

Dynamický vertikalizátor je užitočný pre rozvoj schopností užívateľa. Umožňuje užívateľovi udržať stálu pozíciu v pasívnom vzpriamenom stoji..

850,00€

Parapódium pre deti - mobilné chodítko pre deti veľkosť 1,2 a 3 pomáha skvalitňovať život detí..

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)