mdh sp.z o.o,

Táto emulzia zmierňuje bolesti a odstraňuje únavu svalov a kĺbov.                  Účinné, antibakteriálne, antivírusové, sedatívne, a..

5,20 €

Sedačka do vane so záchytnými madlami je praktická sedačka, ktorá je neoceniteľným pomocníkom pri sprchovaní seniorov a ľudí so zdravotnými ..

39,00 €

Elegantná vychádzková palica je ideálna pre seniorov počas dlhých prechádzok, pacientov po operácií kĺbov alebo zranení dolných končatín. Je..

14,50 €

Ak máte pocit, že Váš zrak sa po celodennej práci na počítači večer zhoršuje, máte unavené oči z nosenia šošoviek alebo by ste chceli zlepši..

3,40 €

-9%
Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie YU300 YU500 Kyslíkový koncentrátor na domáce použitie YU300 YU500

Kyslíkový prístroj je moderné zariadenie, vďaka ktorému získa vaše telo potrebné množstvo vysoko koncentrovaného čistého kyslíka. Kyslíkový ..

489,00 € 535,00 €

-12%
Lymfodrenážny prístroj VenenWalker® PRO stehenný Lymfodrenážny prístroj VenenWalker® PRO stehenný

VenenWalker® PRO podporuje venózny spätný tok pomocou špeciálne vyvinutej techniky striedavého tlaku a zároveň vylučuje nahromadenú tekutinu..

219,00 € 249,00 €

Chrápanie je typický problém, ktorý zažívajú mnohí ľudia, zvyčajne vyplývajúci zo zúženia horných dýchacích ciest, takže vzduch nemôže voľne..

12,90 €

Rehabilitačný trenažér je kompaktný výcvikový bicykel, ktorý možno ľahko zložiť, keď to bude potrebné. Vďaka cvičeniu na šliapacom bicykli s..

38,40 €

-25%
Sonická čistiaca kefka na tvár a telo 5v1 Sonická čistiaca kefka na tvár a telo 5v1

Táto 2-stupňová čistiaca kefka na tvár a telo vytvára mierne vibrácie, ktoré jemne stimulujú prietok krvi do tváre. Sonická kefa pre každode..

14,90 € 19,90 €

Olej sa vyrába z tekvicových semien pestovaných v malozlievskom chotári. Táto oblasť sa vyznačuje úrodnou hnedozemnou pôdou. Práve tento typ..

8,90 €

-23%
Invalidný vozík oceľový široký 61 cm

Rovnako ako si vyberáte vy pohodlné topánky, tak pri výbere invalidného vozíka dbajte v prvom rade na pohodlie a komfort človeka, pretože in..

199,00 € 259,00 €

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

ZDRAVOTNÉ POMÔCKY AJ NA LEKÁRSKY POUKAZ CEZ NAŠE KAMENNÉ PREDAJNE

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

SAEC
Podporované platobné karty