Masážna pomôcka na krk a krčné stavce Neck Flexer

Kód produktu: MP001

0 / 5

29,00 €
Skladom

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Trakčná pomôcka Neck Flexer je ľahká, odolná a prenosná masážna pomôcka na rýchlé uvoľnenie svalov okolo krku. Oceníte ju pri problémoch a bolestiach krku a krčných stavcov, ktoré sú zväčša spôsobené neželaným naklánaním sa nad stolom, počítačom, smartfónom alebo pri práci, kde vynútená poloha tela spôsobuje stuhnutosť a napätie.

Výhody:

  • Gravitačná masáž

Gravitačný tlak Vašej hlavy a krku pôsobí na krivky masážnej pomôcky a tým je zabezpečená správne tvarovaná opora, ktorá podporuje chrbticu a uvoľňuje svaly okolo krku. Produkt bol navrhnutý tak, aby vydržal veľké zaťaženie bez straty tvaru.

  • Intenzívny relax
  • Úľava od bolesti krku a hlavy
  • Zlepšenie držania tela
  • Univerzálna veľkosť
  • Terapeutické hodnoty

Neck Flexer zmierňuje tlak na spúšťacie body, svaly na krku, ramenách a hornej časti chrbta. Masáž stláčaním a uvoľňovaním svalov štruktúr pomáha znižovať bolestivosť krku a zátylku a zároveň zvyšuje rozsah pohybu v hornej časti tela. Zlepšuje tiež krvný obeh v mozgu.

Použitie:

Neck Flexer môžete použiť doma alebo počas prestávky v práci alebo v aute. Na použitie si potrebujete zabezpečiť rovný povrch, na ktorý si budete môcť ľahnút alebo stoličku, ktorá Vám bude podopierať krk a chrbát. V jednej z vybraných polôh si následne umiestnite masážnu pomôcku pod krk tak, ako je znázornené na obrázku nižšie (dlhšia časť je pozdĺž chrbtice).

Masážnu pomôcku môžete použiť dvoma spôsobmi:

  1. Krúživým pohybom jemne otáčajte hlavou doprava a doľava
  2. Pomalým pohybom pohybujte bradou smerom k hrudi a následne pred seba smerom na strop

Tieto metódy môžete zopakovať niekoľkokrát pokiaľ nenadobudnete pocit, že sa bolesť zmenšila a napätie zmizlo.  Už po 10 minútach používania produktu môžete pocítiť úľavu v napätí krčných svalov. Nezdržujte sa príliš dlho v jednej polohe. Po použití stačí pomôcku pretrieť mokrou handričkou.


Technické parametre
Veľkosť: Univerzálna
Balenie
Zloženie TPR
Rozmery a hmotnosť
Celkové rozmery: 24x21x13cm
Materiál
Farba: Sivá
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A