Masážna loptička STANDARD Qmed

Kód produktu: ML163

0 / 5

6,90 €
Skladom
6 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Máte stuhnuté svalstvo? Potrebujete pomôcku, vďaka ktorej si pomasírujete a uvoľníte svalstvo svojpomocne? Masážna loptička Qmed je určená na bodovú automatickú masáž vybraných častí tela a zaručuje hlbokú relaxáciu svalov a väzivových tkanív.

Správne vykonávané cvičenia s použitím loptičky STANDARD Qmed znižujú svalové napätie, pomáhajú eliminovať lokálnu bolesť a obnoviť správne fungovanie napätých svalov, čo prispieva k rýchlejšej regenerácii a je efektívnym druhom prevencie proti zraneniam.

Masážna loptička sa odporúča predovšetkým na uvoľnenie sedacích svalov, lýtok a chodidiel, ale môže byť účinne použitá na automatickú masáž každej časti tela.

        

        

Výrobok je veľmi ľahký na údržbu, vyrobený je z penovej hmoty so zvýšenou tvrdosťou. Vďaka praktickému tvaru je ideálny na použitie doma, v práci alebo počas rehabilitačných činností.

Vlastnosti masážnej loptičky STANDARD Qmed:

  • Poskytuje účinnú masáž tela.
  • Znižuje bolesti svalov a napätie.
  • Praktická a ľahko použiteľná.

Technické parametre
Materiál: EPP pena
Rozmery a hmotnosť
Priemer: 8 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A