Masážna loptička Duoball Qmed

Kód produktu: DB252

0 / 5

9,90 €
Skladom

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Duoball sú dvojité guľôčky navrhnuté tak, aby presne uvoľnili svaly pozdĺž chrbtice. Loptička sa využíva na masáže chrbta alebo šije, ktoré si vie užívateľ dopriať úplne sám.

Vďaka svojmu unikátnemu tvaru zaručuje hlbkovú masáž svalov a poskytuje úľavu chrbtici. Vhodný na potláčanie bodov svalov pozdĺž chrbtice a jeho mobilizáciu.

Odporúča sa pre ľudí s ťažkou bolesťou chrbtice a krku, pri únave, ako aj preťažení. Ideálny pre ľudí, ktorí trávia významnú časť dňa v pozíciách, ktoré napínajú chrbticu, najmä v sede.

Ľahká a funkčná vhodná na domáce použitie - cvičenie, strečing a masáž. Dvojitá loptička sa používa pomocou opretia sa loptičkou o stenu alebo na zemi. 

     

Duoball loptička je ideálna pre ľudí všetkých vekových kategórií bez ohľadu na ich úroveň pohybovej aktivity.

Loptička je vyrobená zo 100% recyklovateľného materiálu, z tvrdej odolnej peny bez obsahu chemických látok a bez zápachu. Je vodeodolná s veľmi ľahkou údržbou. 

 


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 16 cm x 8 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A