Magnety proti fajčeniu ZEROSMOKE

Kód produktu: FA902

5 / 5

8,90 € 11,90 €
do 7 prac. dní
8 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Chcete rýchlo prestať fajčiť? Neutrácajte peniaze za návštevy lekárov a nekupujte drahé lieky. Zerosmoke antinikotínové magnety proti fajčeniu Vás zbavia závislosti od cigariet a fajčenia jednoducho a efektívne.

Fajčenie je nepríjemný zlozvyk a je známe a bolo to vedecky dokázané, že závislosť na tabaku je pevne ukotvená v ľudskom mozgu.

Antinikotínové magnety proti fajčeniu ZEROSMOKE využívajú revolučnú metódu na ukončenie fajčenia. V podstate je to mocný nástroj podobný akupunktúre, ktorý sa skladá z dvoch magnetov. Pripevňuje sa na ucho a pôsobí na dôležité akupunktúrne body. Pritom vyzerá ako elegantné náušnice alebo štýlová ozdoba.

Jednoduché použitie magnetov proti fajčeniu Zerosmoke:

Magnety sa pripevňujú na ušný lalôčik. Pôsobia nielen na biologicky aktívny bod, ale aj na niektoré časti mozgu.

Dva magnety umiestnené na oboch stranách ucha vytvárajú tlak, ktorý podobne ako akupunktúra stimuluje špecifické nervové dráhy. Keď sú magnety nastavené správne, aktivujú neurotransmitery, ktoré znižujú nutkanie fajčiť.

Človek postupne zabudne na svoju túžbu po fajčení, pretože mozog dostáva signály, ktoré blokujú túžbu fajčiť. Zjednodušene povedané, postupne sa znižuje Vaša túžba po fajčení, a už nie ste v akomkoľvek okamihu posadnutí chuťou na cigaretu.

Účinnosť tejto unikátnej metódy proti fajčeniu sa ukázala ako úspešná v mnohých krajinách a produkt je obzvlásť obľúbený v USA. 

Úspešnosť ZeroSmoke je až 80%!

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A