Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Magnety proti fajčeniu ZEROSMOKE


Cena s DPH:
8,90€

Chcete rýchlo prestať fajčiť? Neutrácajte peniaze za návštevy lekárov a nekupujte drahé lieky. Zerosmoke antinikotínové magnety proti fajčeniu Vás zbavia závislosti od cigariet a fajčenia jednoducho a efektívne.

Fajčenie je nepríjemný zlozvyk a je známe a bolo to vedecky dokázané, že závislosť na tabaku je pevne ukotvená v ľudskom mozgu.

Antinikotínové magnety proti fajčeniu ZEROSMOKE využívajú revolučnú metódu na ukončenie fajčenia. V podstate je to mocný nástroj podobný akupunktúre, ktorý sa skladá z dvoch magnetov. Pripevňuje sa na ucho a pôsobí na dôležité akupunktúrne body. Pritom vyzerá ako elegantné náušnice alebo štýlová ozdoba.

Jednoduché použitie magnetov proti fajčeniu Zerosmoke:

Magnety sa pripevňujú na ušný lalôčik. Pôsobia nielen na biologicky aktívny bod, ale aj na niektoré časti mozgu.

Dva magnety umiestnené na oboch stranách ucha vytvárajú tlak, ktorý podobne ako akupunktúra stimuluje špecifické nervové dráhy. Keď sú magnety nastavené správne, aktivujú neurotransmitery, ktoré znižujú nutkanie fajčiť.

Človek postupne zabudne na svoju túžbu po fajčení, pretože mozog dostáva signály, ktoré blokujú túžbu fajčiť. Zjednodušene povedané, postupne sa znižuje Vaša túžba po fajčení, a už nie ste v akomkoľvek okamihu posadnutí chuťou na cigaretu.

Účinnosť tejto unikátnej metódy proti fajčeniu sa ukázala ako úspešná v mnohých krajinách a produkt je obzvlásť obľúbený v USA. 

Úspešnosť ZeroSmoke je až 80%!

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: