Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami

Kód produktu: UR001

5 / 5

14,40 €
do 5 prac. dní
14 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

  • 99% zákazníkov odporúča

Informácie o produkte

Potrebujete zvýšiť bezpečnosť a pohodlie vášmu blízkemu pri kúpaní, sprchovaní alebo uľahčiť mu vstávanie z WC? Ideálnym riešením je madlo do kúpeľne a na toaletu.

Bezpečnostná úchytová rukoväť so silnými prísavkami pomáha pri kúpaní, sprchovaní alebo pri vstávaní z WC. Madlo v kúpeľni a na WC ako praktického pomocníka ocenia seniori, geriatrickí pacienti, osoby s dysfunkciami motorického systému dolných končatín, po operáciách, zraneniach alebo dlhej imobilite.

Inštaláciou madla na WC či v kúpeľni vytvoríte pre vášho blízkeho bezpečné prostredie, ktoré mu pomôže ostať sebestačným.

Použitie:

Madla do kúpelne a WC používajte na hladké a nepórové povrchy ako sú dlaždice, sklo, porcelán alebo laminát. Neupevňujte ho na povrch z dreva ani na maľované alebo tapetové povrchy. Jednoduché používanie bez skrutiek a vŕtania.

Montáž:

Pomocou prísaviek madlo upevníte rýchlo a jednoducho, bez skrutiek a vŕtania. Madlo vyberte z obalu páčky zdvihnite umiestnite rukoväť tak, aby obe prísavky priľahli pevne a úplne k hladkému povrchu držte jeden koniec a stlačte obe páčky vašou dlaňou. Mali by ste cítiť odpor, ako sa prísavky priťahujú pevná rukoväť z pevného ABS plastu drží na mieste vďaka silnému prisatiu; pod prísavkami sa vytvorí vákuum. Odstránenie madla zdvihnite každú z páčok ak zostanú prísavky na povrchu, jemne ich odstráňte prstom.

Ilustračné video:

 


Hmotnosť a nosnosť
Nosnosť horizontálne: 50 kg
Nosnosť vertikálne: 65 kg
Nosnosť z uhla: 40 kg
Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 210 g
Rozmery: 290 x 95 x 80 mm
Materiál
Farba: tmavosivá, biela

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC
Podporované platobné karty
A A