Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

Cez naše kamenné predajne zasielame takmer všetky zdravotné pomôcky predpisované lekármi na lekársky poukaz. Kontaktujte nás.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka neťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami


Cena s DPH:
14,40€
Výmena za Vaše body:
149 b

Potrebujete zvýšiť bezpečnosť a pohodlie vášmu blízkemu pri kúpaní, sprchovaní alebo uľahčiť mu vstávanie z WC? Ideálnym riešením je madlo do kúpeľne a na toaletu.

Bezpečnostná úchytová rukoväť so silnými prísavkami pomáha pri kúpaní, sprchovaní alebo pri vstávaní z WC. Madlo v kúpeľni a na WC ako praktického pomocníka ocenia seniori, geriatrickí pacienti, osoby s dysfunkciami motorického systému dolných končatín, po operáciách, zraneniach alebo dlhej imobilite.

Inštaláciou madla na WC či v kúpeľni vytvoríte pre vášho blízkeho bezpečné prostredie, ktoré mu pomôže ostať sebestačným.

Použitie:

Madla do kúpelne a WC používajte na hladké a nepórové povrchy ako sú dlaždice, sklo, porcelán alebo laminát. Neupevňujte ho na povrch z dreva ani na maľované alebo tapetové povrchy. Jednoduché používanie bez skrutiek a vŕtania.

Montáž:

Pomocou prísaviek madlo upevníte rýchlo a jednoducho, bez skrutiek a vŕtania. Madlo vyberte z obalu páčky zdvihnite umiestnite rukoväť tak, aby obe prísavky priľahli pevne a úplne k hladkému povrchu držte jeden koniec a stlačte obe páčky vašou dlaňou. Mali by ste cítiť odpor, ako sa prísavky priťahujú pevná rukoväť z pevného ABS plastu drží na mieste vďaka silnému prisatiu; pod prísavkami sa vytvorí vákuum. Odstránenie madla zdvihnite každú z páčok ak zostanú prísavky na povrchu, jemne ich odstráňte prstom.

Parametre kúpeľňovej pomôcky

rozmery : 290*95*80 mm

váha madla : 210 g

nosnosť vertikálne : 65 kg

nosnosť z uhla (na šikmo) : 40 kg 

nosnosť horizontálne : 50 kg

Farba

tmavosivá, biela

Ilustračné video:

 


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť 210 g
Rozmery 290 x 95 x 80 mm

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: