Široká škála zdravotných potrieb a výrobkov pre zdravie, rýchle dodanie

V ponuke e-shopu nájdete viac ako 2000 produktov, ktoré neustále aktualizujeme a rozširujeme. Množstvo produktov máme skladom, a preto vám ich vieme rýchlo doručiť. Doručujeme aj v sobotu!

Spoľahlivosť a kvalita

Nadviazali sme silné partnerstvá s výrobcami a dodávateľmi výrobkov. Všetky výrobky sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy.

Odborné poradenstvo a pomoc pri výbere

Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti, neustále sa vzdelávajú a profesionálne vám pomôžu pri výbere a poradenstve.

Zdravotné pomôcky aj na lekársky poukaz

V našom eshope si pohodlne objednáte aj zdravotné pomôcky, ktoré vám predpísal lekár na lekársky poukaz.

Rýchle vybavenie reklamácií

V prípade reklamácie Vás ako zákazníka naťaháme za nos 30 dní. Väčšinu tovaru zasielame obratom na výmenu!

Akcie, vernostný program

Denne pripravujeme pre vás akcie a zľavy, aby ste ušetrili. Stálych registrovaných zákazníkov za každý nákup odmeňujeme.
Novinka: Zaregistrujte sa u nás a získajte od nás na začiatok až 49 vernostných bodov!

Využívajte množstvo výhod na jednom mieste! (kliknite pre viac informácií)

Pneuven MEDI 6.7

 • Dostupnosť: do 14 dní
 • Termín dodania: kedy mi bude produkt doručený?
 • Kód produktu: G88139
 • Kód ZP: G88139
 • Záruka: 24 mesiacov
 • Vernostné body:
  za nákup produktu
  718 b

Naša cena:
862,19€
Pošlite známemu

Doprajte si lymfatickú masáž v pohodlí domova s lymfodrenážnym prístrojom Pneuven MEDI 6.7. Lymfatická masáž je prospešná na stimuláciu lymfatického obehu a na zrýchlenie odvádzania škodlivín z organizmu - detoxikáciu, najideálnejšie v spojení so zdravou stravou, pitným režimom a pohybom.

Prístroj PNEUVEN MEDI 6.7 je prenosný multifunkčný prístroj pre presoterapiu a rehabilitáciu, určený najmä pre domáce použitie vybavený dotykovým ovládaním a ovládaním pomocou čipovej karty.
Prístroj je vybavený univerzálnym konektorom, ktorý slúži na jednoduché a spoľahlivé pripojenie dodávaného sortimentu – troch a sedem komorových návlekov na ruky, nohy, brucho alebo zadok.
Koncepcia prístroja umožňuje pomocou dotykového ovládania alebo čipovej karty prevádzkovať prístroj v programovom režime základnom, kedy zvolená rýchlosť tlakovej vlny je konštantná a výsledný zvolený tlak vo všetkých komorách návleku je rovnaký a v režime GRADIENT, kedy zvolená rýchlosť tlakovej vlny je konštantná a zvolený tlak klesá v komorách návleku od periférie k centru.
Prístroj je možné ovládať manuálne pomocou dotykových tlačidiel, alebo priložením čipovej karty na označené miesto na prístroji. Samotná liečebná terapia programovaná manuálne alebo čipovou kartou je ucelený proces po ktorého dokončení sa prístroj sám uvedie do stand by režimu a návlek sa samovoľne vyprázdni. Doba plnenia a vyprázdňovania jednotlivých komôr návleku sa automaticky prispôsobuje použitému typu návleku. Priebeh terapie je možné kontrolovať na displeji.
Pri použití lymfodrenážneho prístroja PNEUVEN MEDI 6.7 si môžete vybrať z 58 štandardných masážnych, rozmasírovacích a kombinovaných programov pre liečbu končatín a ich častí. Toto široké spektrum vám umožňuje výber optimálneho programu a v maximálnej miere vám bude vyhovovať, resp. zodpovedať potrebnej terapii na základe diagnostikovanej choroby a vyšetrení.
Lymfodrenážny prístroj PNEUVEN MEDI 6.7. je vhodný na domácu terapiu, a preto hradený zdravotnou poisťovňou pre pacientov s lymfatickým ochorením. Jeho predpísanie je podmienené diagnostikovaním ochorenia lymfedému a ďalšími vyšetreniami. 

Parametre lymfodrenážneho prístoja:

SIEŤOVÉ NAPÄTIE 230 V/50Hz
POČET PROGRAMOV 58 základných programov
PRÍKON 50 VA
PREPÍNANIE KOMÔR automatické
ČERPACÍ VÝKON 30 l/min
HMOTNOSŤ 5,0 kg
TLAK VZDUCHU 0 – 12 kPa
ROZMERY 321 x 321,5 x 140,3 mm
PROGRAMOVÝ REŽIM základný + gradient  

Prečo potrebujete lymfodrenáž ?

Náš lymfatický systém je naplnený tekutinou, ktorej tok závisí od dostatku pohybu a príjmu zdravej vyváženej stravy. V dnešnej dobe väčšinu z nás „postihlo“ sedavé zamestnanie, priemyselne spracované potraviny a fast-foodové stravovanie, ktoré podporujú hromadenie odpadových škodlivých látok v tele. Práve lymfodrenážou dokážete rozprúdiť tok lymfy, a tak odbúrať neželené metabolity z organizmu. Lymfodrenážna masáž stimuluje lymfatický obeh a zrýchľuje detoxikáciu organizmu, teda odvádzania škodlivín z tela. Detoxikáciu organizmu podporíte zdravou stravou, pitným režimom a pohybom.

V čom vám lymfodrenáž pomôže?

 • stimuluje lymfatický a žilový systém
 • pôsobí ako prevencia pri sedavom zamestnaní
 • pomáha pri regenerácii tkaniva
 • pomáha pri syndróme ťažkých nôh
 • ako prevencia kŕčových žíl
 • podporuje mikrocirkuláciu
 • na zlepšenie vzhľadu a kvality pokožky
 • pomáha pri uvoľnení svalov po námahe
 • podporuje detoxikáciu organizmu
 • pomáha pri odvodnení a ako podporná terapia pri formovaní postavy a celulitíde
Lymfodrenážny prístroj PNEUVEN MEDI 6.7 si môžete zakúpiť s lekárskym poukazom, pričom doplatok pacienta je 71,85 eur.
Pomôcku môže predpisovať ZP, ANG, RHB

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: