U nás máte možnosť získať

k objednávke praktický darček !

Stačí, ak do 31.10.2017 u nás nakúpite pomôcky v hodnote nad 55 EUR. K objednávke Vám pribalíme praktický darček, ktorý vo Vašej domácnosti určite využijete.

Darček od nás je rovnako vhodný aj na obdarovanie Vašich blízkych.Poďte nakupovať!Nakupujte u nás a získajte praktické darčeky!

Pneuven MEDI 6.7


Naša cena:
862,19€
Pošlite známemu

Doprajte si lymfatickú masáž v pohodlí domova s lymfodrenážnym prístrojom Pneuven MEDI 6.7. Lymfatická masáž je prospešná na stimuláciu lymfatického obehu a na zrýchlenie odvádzania škodlivín z organizmu - detoxikáciu, najideálnejšie v spojení so zdravou stravou, pitným režimom a pohybom.

Prístroj PNEUVEN MEDI 6.7 je prenosný multifunkčný prístroj pre presoterapiu a rehabilitáciu, určený najmä pre domáce použitie vybavený dotykovým ovládaním a ovládaním pomocou čipovej karty.
Prístroj je vybavený univerzálnym konektorom, ktorý slúži na jednoduché a spoľahlivé pripojenie dodávaného sortimentu – troch a sedem komorových návlekov na ruky, nohy, brucho alebo zadok.
Koncepcia prístroja umožňuje pomocou dotykového ovládania alebo čipovej karty prevádzkovať prístroj v programovom režime základnom, kedy zvolená rýchlosť tlakovej vlny je konštantná a výsledný zvolený tlak vo všetkých komorách návleku je rovnaký a v režime GRADIENT, kedy zvolená rýchlosť tlakovej vlny je konštantná a zvolený tlak klesá v komorách návleku od periférie k centru.
Prístroj je možné ovládať manuálne pomocou dotykových tlačidiel, alebo priložením čipovej karty na označené miesto na prístroji. Samotná liečebná terapia programovaná manuálne alebo čipovou kartou je ucelený proces po ktorého dokončení sa prístroj sám uvedie do stand by režimu a návlek sa samovoľne vyprázdni. Doba plnenia a vyprázdňovania jednotlivých komôr návleku sa automaticky prispôsobuje použitému typu návleku. Priebeh terapie je možné kontrolovať na displeji.
Pri použití lymfodrenážneho prístroja PNEUVEN MEDI 6.7 si môžete vybrať z 58 štandardných masážnych, rozmasírovacích a kombinovaných programov pre liečbu končatín a ich častí. Toto široké spektrum vám umožňuje výber optimálneho programu a v maximálnej miere vám bude vyhovovať, resp. zodpovedať potrebnej terapii na základe diagnostikovanej choroby a vyšetrení.
Lymfodrenážny prístroj PNEUVEN MEDI 6.7. je vhodný na domácu terapiu, a preto hradený zdravotnou poisťovňou pre pacientov s lymfatickým ochorením. Jeho predpísanie je podmienené diagnostikovaním ochorenia lymfedému a ďalšími vyšetreniami. 

Parametre lymfodrenážneho prístoja:

SIEŤOVÉ NAPÄTIE 230 V/50Hz
POČET PROGRAMOV 58 základných programov
PRÍKON 50 VA
PREPÍNANIE KOMÔR automatické
ČERPACÍ VÝKON 30 l/min
HMOTNOSŤ 5,0 kg
TLAK VZDUCHU 0 – 12 kPa
ROZMERY 321 x 321,5 x 140,3 mm
PROGRAMOVÝ REŽIM základný + gradient  

Prečo potrebujete lymfodrenáž ?

Náš lymfatický systém je naplnený tekutinou, ktorej tok závisí od dostatku pohybu a príjmu zdravej vyváženej stravy. V dnešnej dobe väčšinu z nás „postihlo“ sedavé zamestnanie, priemyselne spracované potraviny a fast-foodové stravovanie, ktoré podporujú hromadenie odpadových škodlivých látok v tele. Práve lymfodrenážou dokážete rozprúdiť tok lymfy, a tak odbúrať neželené metabolity z organizmu. Lymfodrenážna masáž stimuluje lymfatický obeh a zrýchľuje detoxikáciu organizmu, teda odvádzania škodlivín z tela. Detoxikáciu organizmu podporíte zdravou stravou, pitným režimom a pohybom.

V čom vám lymfodrenáž pomôže?

  • stimuluje lymfatický a žilový systém
  • pôsobí ako prevencia pri sedavom zamestnaní
  • pomáha pri regenerácii tkaniva
  • pomáha pri syndróme ťažkých nôh
  • ako prevencia kŕčových žíl
  • podporuje mikrocirkuláciu
  • na zlepšenie vzhľadu a kvality pokožky
  • pomáha pri uvoľnení svalov po námahe
  • podporuje detoxikáciu organizmu
  • pomáha pri odvodnení a ako podporná terapia pri formovaní postavy a celulitíde
Lymfodrenážny prístroj PNEUVEN MEDI 6.7 si môžete zakúpiť s lekárskym poukazom, pričom doplatok pacienta je 71,85 eur.
Pomôcku môže predpisovať ZP, ANG, RHB

Zdieľajte

Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách: