Lymfodrenážny prístroj VenenWalker® PRO2 stehenný

Kód produktu: LP262

0 / 5

199,00 € 249,00 €
Skladom
249 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Chcete predísť problémom s kŕčovými žilami? Trápia Vás opuchnuté nohy? Doprajte svojim žilám účinnú terapiu v pohodlí domova a bojujte proti bolesti nôh pomocou unikátneho lymfodrenážneho masážneho prístroja VenenWalker® PRO2 za prekvapivo nízku cenu.

VenenWalker® PRO2 podporuje venózny spätný tok pomocou špeciálne vyvinutej techniky striedavého tlaku a zároveň vylučuje nahromadenú tekutinu.

Prvé komplexné masážne zariadenie VenenWalker® PRO2 pomáha predchádzať mnohým žilovým problémom, znižuje riziko kŕčových žíl a tzv “pavúkov”.

Prevádzka zariadenia je v medicíne známa ako prerušovaná pneumatická kompresia (PKP). Používa princíp aplikácie variabilného pneumatického tlaku, ktorý je modelovaný ako prirodzená masáž nôh na zlepšenie cirkulácie krvi a lymfy. 

S plne automatickou kompresnou terapiou so zvyšujúcimi sa a znižujúcimi sa vzduchovými vankúšmi je systém VenenWalker® PRO2 ideálny pre žilové problémy nôh, ako sú opuchy, napätie, ťažké a unavené nohy. Technika striedavého tlaku je založená na vzore klasickej manuálnej žilovej gymnastike a poskytne Vám viac oddychu, sviežosti a vitalitu.

Lymfodrenážny prístroj VenenWalker® PRO2 stehenný bol vyvinutý v úzkej spolupráci s lekárskymi špecialistami, ľahko sa používa a pri správnom použití je úplne bezpečný a nespôsobuje nežiaduce vedľajšie účinky.

Ak sa používa na prevenciu trombózy a športových zranení, nehrozí nebezpečenstvo, ktoré je možné pri farmaceutickej liečbe.

Využitie lymfodrenážneho zariadenia VenenWalker® PRO2:

 • opuch nôh v dôsledku nedostatku pohybu, napríklad pri dlhých cestách
 • opuch nôh spôsobený chorobou, tehotenstvom alebo po lekárskej diagnóze
 • neprirodzená reprodukcia spojivového tkaniva (fibróza)
 • kŕčové žily
 • svalová bolesť
 • prevencia proti problémom so žilami
 • prevencia preťaženia pre pacientov na lôžku
 • preťaženie v dôsledku poškodenia kĺbov alebo nadmerného napätia, napríklad hematómu v dôsledku športového úrazu
 • choroba peptického vredu dolných končatín spôsobená poruchou venóznej cirkulácie
 • pomoc pri liečebnom procese po operácii

Súčasti lymfodrenážneho prístroja VenenWalker® PRO2:

 1. 2x nohavicové manžety (návleky) na nohy
 2. 1x riadiaca jednotka 230V
 3. 1x praktická taška na prenášanie
 4. 1x podrobný manuál 

VenenWalker® PRO2 pozostáva z riadiacej jednotky a dvoch manžiet s dvojitými stenami, do ktorých vsuniete celé nohy vrátane chodidiel.

 

Nohy sú ľahko masírované vďaka zariadeniu, ktoré využíva čerpací vzduchový vankúš, ktorý simuluje účinok aktivity svalov nôh počas cvičenia.  Pod vplyvom variabilnej kompresie lymfodrenážny prístroj vytvára dôraz, ktorý opäť poháňa venóznu krv do srdca. Pôvodný tvar žíl sa obnoví, čo vedie k správnemu prekrveniu.


Technické parametre
Obvod stehien 68 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť: 2 kg
Tento produkt je zaradený v následujúcich kategóriách:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A