Liečivý gél na bolesti a zápaly kĺbov Revmalgon 911+

Kód produktu: GB128

0 / 5

5,40 €
Skladom
7 vernostných bodov
za nákup tohto produktu

Darčeky

Rozdávame darčeky

Informácie o produkte

Liečivý gél na bolesti a zápaly kĺbov Revmalgon 911+ s protizápalovým , otepľujúcim účinkom je podporným prostriedkom pri liečbe kĺbových ochorení ako je napríklad osteochondróza, bolesti a zápaly kĺbov, bedier, svalov, väzov, dna, artróza a artritída. Komplex éterických olejov má otepľovacie a upokojujúce vlastnosti.

Na konci 90. rokov skupina postgraduálnych študentov chemicko-biologických fakúlt Moskovskej štátnej univerzity študovala nové metódy čistenia a získavania prírodných extraktov z rastlinného materiálu a vplyv vlastností liečivých rastlín na fyziologické procesy človeka.  Na základe tejto štúdie vznikla ochranná známka lekárskej kozmetiky „911 Your Rescue Service“. Výrobky tejto lekárskej kozmetiky 911+ sú zo 40% zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. 

Vlastnosti Liečivého gélu na bolesti a zápaly kĺbov Revmalgon 911+

  • regenerácia kĺbov

  • uvoľňuje svalové kŕče

  • odstraňuje toxíny a soli

  • zvyšuje prekrvenie

  • hrejivé a upokojujúce účinky

Čo Liečivý gél na bolesti a zápaly kĺbov Revmalgon 911+ obsahuje?

Nátržník  - má silné protizápalové a analgetické vlastnosti

Chondroitín  - základná zložka intraartikulárnej tekutiny - regeneruje chrupavkové povrchy kĺbov a chrbtice, zmierňuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšuje „mazanie“, zlepšuje pohyblivosť kĺbov, stimuluje regeneráciu tkaniva chrupavky

Glukozamín  - zvyšuje schopnosť tela produkovať kolagén a proteoglykány, potrebné na regeneráciu kĺbov. Má protizápalové účinky.

Červená chilli paprička  - stimuluje krvný obeh, stimuluje metabolizmus, zlepšuje dýchanie buniek, odstraňuje toxíny z tela, znižuje svalové napätie. Poskytuje jemný, hlboký a trvalý hrejivý efekt.

Komplex éterických olejov  - má hrejivé a upokojujúce vlastnosti.

Včelí jed  - stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva a produkciu synoviálnej tekutiny. Má protizápalové, baktericídne a antireumatické vlastnosti, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi, poskytuje lepšiu výživu pre pohybový aparát.

Použitie: Naneste gél 2-3 krát denne na čistú pokožku v problémových oblastiach a krúživými pohybmi masírujte až do úplného vstrebania.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnosť: 100 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napísať recenziu

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Sme certifikovaný predajca zdravotníckych pomôcok.
Cieľom nášho internetového obchodu e-zdravotníckepotreby.sk je pohodlnejší prístup zákazníkov k našej ponuke tovaru a služieb. Už 13 rokov sa zaoberáme predajom zdravotníckych, rehabilitačných, ortopedických pomôcok a rôznych doplnkových tovarov.

SAEC Sphere
Podporované platobné karty
A A